Niesamowita oliwka Hipp

Dzisiaj wpis o oliwce, która jest bardzo dobrze znana w blogosferze.  Dzisiaj wpis o oliwce, którą używam od lat i mogę każdemu polecić z  głębi serca. Przed ciążą używałam jej głównie do oliwienia moich włosów, a także często dodawałam  ją do domowej roboty peelingów. W chwili obecnej ma u mnie znacznie szersze zastosowanie.


oliwka dla dzieci, oliwoenie włosów, oliwka do oliwienia włosów, dobra oliwkaSkład:

polecona oliwka dla dzieci, oliwka dla wczesniaków, oliwka bez parabenów

Jak widać na opakowaniu. Skład produktu to olej słonecznikowy i olej ze słodkich migdałów, witamina e i perfum (czyli zapach).

oliwka dla dzieci, oliwka dla małych dzieci, baby sant

Oliwki teraz w większości używam na moim synku. Zaczęłam stosować ją już jak skończył kilka dni. Mój synuś jest wcześniakiem i jego skóra była  i zresztą nadał jest bardzo delikatna i wrażliwa. Wymagała więc szczególnej pielęgnacji. Sięgnęłam po dobrze znaną mi oliwkę.  Nie zawiodła mnie. Bałam  się czy oliwka go nie uczuli, czy nie pojawi się jakaś wysypka itp. Nic z tych rzeczy. Moja ulubiona oliwka po raz kolejny mnie nie zawiodła.

Zalety Oliwki HIPP:


 • oliwka jest lekka, mniej tłusta niż inne oliwki , 
 • ma bardzo ładny delikatny zapach,
 • szybko się wchłaniała, 
 • nie zostawiała tłustego filmu, nie klei się,
 • skóra była natłuszczona ale nie tłusta, 


Mogę ją spokojnie polecić wszystkim rodzicom, którzy wolą stosować dla dziecka, ale także do własnej pielęgnacji mniej tłuste kosmetyki. Idealnie nadaje się do masażu niemowlaczków.

Oliwka ta jest jest bardzo popularna w blogosferze ale nie tylko. Właściwie nie spotkałam jeszcze złej opinii na jej temat. Wszyscy ją sobie chwalą. Jak widać jest za co.


Znacie tą oliwkę? Stosujecie na co dzień? A może macie jakąś inną ulubioną oliwkę?

2 komentarze:

 1. Czytałam o niej wiele dobrego, ale nie miałam. Stosowałam kiedyś równie popularną oliwkę Babydream, ale nie zrobiła na mnie większego wrażenia.
  Zapraszam do mnie na małe rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam tą oliwkę, ale nie zdążyłam użyć. Zginęła gdzieś w szpitalu - była nie podpisana. Też słyszałam wiele dobrego o oliwce Babydream. Kupię ją dla odmiany, gdy zużyję Hippa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...