O mnie /Portfolio

Mam na imię Grażyna.Jestem autorką bloga granivera.com Mieszkam w Zabrzu, czyli Sercu Śląska. Piszę przede wszystkim o testowanych przeze mnie kosmetykach i innych produktach wartych uwagi. Blog granivera.com z założenia miał być blogiem kosmetycznym, ale z czasem zaczęłam przemycać tutaj także tematykę z szeroko pojętego Lifestyle.

Piszę rzetelnym i obiektywnym okiem. Przyglądam się nowościom zarówno z dolnej, jak i z górnej półki.  Tematyka moich wpisów to przede wszystkim recenzje kosmetyków, a także problemy z którymi walczę na co dzień, jak tłusta, łojotokowa cera, z rozszerzonymi porami, ze skłonnością do wyprysków, przesuszone włosy, a także moja walka z alergią na nikiel. A ostatnio temat odchudzania nie jest mi obcy. W 2016 roku po raz pierwszy dowiedziałam się, że mam adhd. Z czasem zaczęłam tutaj pisać artykuły na ten temat, Są one bliskie mojemu sercu, gdyż jako osoba z ADHD znam temat z własnego doświadczenia.  Staram się dzielić moim doświadczeniem w przeróżnych tematach związanych z adhd, jak np. moje sposoby na sprzątanie z adhd czy sposoby radzenia sobie na co dzień. 


W roku 2019 byłam nominowana na gali See Bloggers hasztagi roku. W konkursie marki INDIGO, jako nailinfulencer roku. 

hybrydy


Mój profil urodowy:


Cera tłusta, łojotokowa i  wrażliwa. Karnacja bardzo jasna, w ciepłej tonacji. Bardzo duża skłonność do zapychania cery, powstawania zaskórników i niedoskonałości. Walczę z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi.

Ciało:

Skóra sucha, wymagająca nawilżenia. Na co dzień walczę z rozstępami i cellulitem.


Włosy:

Rozjaśniane. Suche i zniszczone, przetłuszczające się u nasady. Włosy mam z natury falowane. Staram się unikać prostownicy i suszarki do włosów.

 Realizacje Influencer Marketing 

Poniżej przykładowe realizacje zdjęć we współpracy z markami. Znajdziesz mnie tutaj:

Katalog-blogow.pl


Najlepsze Blogi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!