ADIPOWER dezodoranty Adidas - Podsumowanie kampanii z TRND

W nowościach stycznia (KLIK)  pokazywałam Wam w tym poście, że będę testować dezodorant marki adidas. Od tego czasu minął już ponad miesiąc. Pora na podsumowanie akcji, jak sprawdził się u mnie ten dezodorant, zwłaszcza podczas treningów? Czy jest wart polecenia ?


Według producenta antyperspirant ADIPOWER zapewnia 72-godzinną kontrolę nad potem oraz przykrym zapachem. Ja sama nie sprawdzałam tak długo wytrzymałości tego dezodorantu, bo nie wyobrażam sobie nie myc się tak długo... Używałam dezodorantu adidas na co dzień, nie tylko w czasie treningów i świetnie dawał radę w każdej sytuacji. W czasie treningu był wyczuwalny delikatny zapach. Tak, jak obiecuje producent zapach zmienia się w zależności od intensywności.
To technologia Smart Body Response, która wspiera nas nawet wtedy, gdy aktywność fizyczna jest na najwyższym poziomie, gdyż inteligentnie dopasowuje się ona do reakcji ciała. Ta aktywowana ciepłem technologia reaguje i dostosowuje się do osoby używającej antyperspirantu, uwalniając zapach, w odpowiedzi na zwiększoną temperaturę ciała, wywołaną przez pot oraz tarcie podczas ruchu.mój kot, jako idealna przeszkadzajka w trakcie robienia zdjęć. 


Jeżeli chodzi o mnie to ja od jakiegoś czasu szukałam dezodorantu, który zastąpi mi znienawidzoną przeze mnie kulkę. Bardzo się cieszę,ze miałam możliwość przetestowania dezodorantu adidas, dzięki testom znalazłam bardzo fajny produkt, po który będę sięgać w przyszłości.
#ADIPOWER #AsStrongAsIam


Kto testował ze mną? Jak się sprawdził u Was dezodorant adidas? 

3 komentarze:

 1. Super,że się sprawdzi,napewno sięgnę po ten dezodorant;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietna jest ta technologia stopniowego uwalniania zapachu. Nie slyszalam o tym

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje zostania ambasadorką! Może wypróbuję ten produkt, chociaż ja od lat jestem wierna rexonie :)
  makijazagi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!