Philips sokowirówka Avance Collection HR1919/70 / moja opinia / kolekcjoner witamin

Od kilku tygodni mam przyjemność testować sokowirówkę marki PHILIPS. Mam już w domu blender tej firmy. Kupiłam go latem ubiegłego roku i powiem Wam, że od tego czasu sprawuje się niezawodnie. Dlatego z ochotą zgłosiłam się do testowania tej sokowirówki. Nie ma bowiem nic zdrowszego niż własnoręcznie przygotowany sok, a już sok przygotowany z produktów z własnej działki to w ogóle bajka. Pewnie większość z Was lubi własnoręcznie przygotowany sok, ja też. Ale nie ma nic gorszego niż późniejsze mycie całego urządzenia. Marka Philips nam tego oszczędza, ale o tym w dalszej części mojej recenzji. 

Philips sokowirówka Avance Collection HR1919/70

Na początek dane techniczne producenta:

Sokowirówka HR1919/70


Moc 1000 W
Napięcie
220–240 V

Liczba ustawień prędkości: 2


Pojemność dzbanka
1 L
Pojemność pojemnika na miąższ
2,1 L
Długość przewodu
1 m

Charakterystyka produktu:


Możliwość mycia w zmywarce
Wbudowany schowek na przewód
Stopy antypoślizgowe
QuickClean


Waga i wymiaryWymiary opakowania (dł. x szer. x wys.)
550 x 320 x 220 mm
Wymiary produktu (D x S x W)
296 x 250 x 432 mm
Średnica otworu na produkty
80 mm
Waga wraz z opakowaniem
4,4 kg


Wykończenie:

Materiał dzbanka Tworzywo SAN 
Materiał korpusu Tworzywo SAN


Składanie i rozkładanie


Wg mnie jest dziecinnie proste. Urządzenie można poskładać na czuja w kilka sekund,
 z rozkładaniem jest podobnie. Raz, dwa, trzy i zrobioneRobienie soku 


Przygotowywanie soku zajmuję mi z dziesięć sekund. Do podajnika w większości wkładałam całe warzywa lub owoce, oczywiście przedtem umyte.Następnie wybieram sobie tryb pracy urządzenia
1- sok klarowny lub 2- sok z miąższem. Podajnikiem przepycham wkład i już za chwilę leci sok.

 Sokowirówka radzi sobie z wyciskaniem soku z różnych warzyw i owoców, w tym również  z... jarmużu ( nie wiedziałam, że da się z niego wycisnąć sok).Mycie urządzenia


Po zrobieniu soku przychodzi czas na najgorsze, czyli mycie... Sokowirówka sama się nie umyje, ale firma Philips zadbała o to, aby czyszczenie było przyjemniejsze, niż zwykle to bywa w tego typu urządzeniach.

Firma Philips ułatwia nam zadanie czyszczenia sokowirówki. Mianowicie wystarczy wlać wodę do podajnika i uruchomić urządzenie, w ten sposób wypłukuje się resztki. Ale powiem Wam szczerze, że ja za pierwszym razem tego nie doczytałam, a i tak łatwo mi się wyczyściło urządzenie przy użyciu gąbki i samej wody. Według mnie cała przyjemność czyszczenia urządzenia tkwi w jego konstrukcji. I tak jak zrobienie soku zajmuje mi kilkanaście sekund, tak też i czyszczenie idzie szybko i sprawnie.


Smak soku przygotowanego w sokowirówce Philips jest niepowtarzalny. W żadnym przypadku nie przypomina soku kupnego w kartonie.


Jeżeli chodzi o wady urządzenia, to w chwili obecnej nie zauważyłam żadnych. Producent dopracował urządzenie w najdrobniejszych szczegółach. Pomyśleli nawet o takich elementach, jak schowek na kabel albo obracany dzióbek, aby nie kapało na blat.
.Jeżeli chodzi o rozmiar urządzenia to jest ono wystarczające, nie za duże, nie za małe. Design urządzenia jest nowoczesny. Wyglądem przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym.


Cieszę się, że wzięłam udział w testowaniu sokowirówki. Dzięki temu poznałam przepisy na zdrowe soki, a w szczególności jestem wdzięczna za ten przepis na wchłaniane żelaza. Idealna mieszanka dla mojego syna wcześniaka, urodzonego w zamartwicy. Mimo ukończonych 3 lat ciągle waha mu się poziom żelaza. Pediatrzy straszą ponowną suplementacją żelazem lub w najgorszym wypadku kolejną transfuzją krwi :( . Dzięki przepisowi mogę dodatkowo zabezpieczyć dziecko. Przed nieprzyjemnym następstwem anemii...#kolekcjonerwitamin #philips

Lubicie własnoręcznie przygotowane soki? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!