Dove youthful vitality szampon i odżywka do zadań specjalnych

Swego czasu otrzymałam do testowania zestaw szampon i odżywka Dove youthful vitality. Seria przeznaczona jest dla osób 35+, czyli między innymi dla mnie. Miałam mieszane uczucia co do tego zestawu dla seniorów.
Trochę czasu minęło zanim przetestowałam ten zestaw, ale to wszystko przez moje zapasy szamponów i odżywek, jakie mam. W końcu udało mi się przetestować cały zestaw. Przez ten czas myłam włosy tylko tym zestawem,
Jak się sprawdził szampon i odżywka? i dlaczego to zestaw do zadań specjalnych? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji..
szampon do włosów dlastarszych osób


Dove youthful vitality szampon i odżywka 

Pojemność 250 ml
Kilka informacji z opakowania
Linia Dove youthful vitality posiada niezbędne składniki odżywcze, które włosy tracą z wiekiem. Stają się bardziej suche, matowe i wydaja się cieńsze. Nieobciążający szampon delikatnie oczyści i zwiększy objętość włosów dojrzałych

Moja opinia:

Gdy pierwszy raz umyłam włosy tym szamponem i zaaplikowałam odżywkę. Wysuszyłam włosy bez użycia suszarki.Włosy po umyciu były sypkie, sprężyste.układały się wyśmienicie.W upalny letni dzień wytrzymały bez mycia dobre półtora dnia.W chłodniejszy dłużej pozostawały świeże.Pomyślałam szampon ideał. W końcu znalazłam mój szampon, ale niestety nie było tak pięknie.
Przy kolejnym umyciu moich włosów nie było już tak różowo. Włosy były wyraźne inne, oklapnięte i wyrażnie przeciążone Pomyślałam kto mi podmienił mój szampon, gdzie są te efekty.

Przy ponownym umyciu było podobnie. Postanowiłam więc najpierw umyć szamponem oczyszczającym a potem ponownie zestawem szamponem i odżywką Dove i zaaplikowałam odżywke. Moje piękne włosy powróciły.
I robiłam tak do końca opakowania Najpierw myłam szmponem oczyszczającym , potem szamponem Dove a na koncu nakładałam odżywkę. Trochę to czasochłonne i niewygodne, bo trzeba było mieć,ale efekt warty.
Tak więc ten szmpn jest do zadań specjalnych. Mysle ,że idealny np na jakieś wyjscie. tanim kosztem można miec piekne włosy bez wizyty u fryzjera.

.
Tak wyglądały moje włosy po umyciu zestawem szamponem i odżywką.Włosy wysuszone bez użycia suszarki.
Seria Dove youthful vitality 

 Po zastosowaniu przed myciem szamponu oczyszczającego i użyciem po tym zestawu szampon i odżywka daje zniewalające efekt.Podobny do wyjścia od fryzjera. Dlatego to dla mnie szampon do zadań specjalnych w sam raz na duże wyjścia.
 Jednak na dłuższą metę to jest trochę uciążliwe. Być może jak pojawi się fajna promocja w sklepie to kupię sobie ten zestaw. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!