jak kupić tanio ubezpieczenie OC?

W Polsce ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla zarejestrowanych właścicieli każdego pojazdu. Za jazdę bez ubezpieczenia OC grozi kara sięgająca ponad 5.000,00  złotych. Nie warto ryzykować, zwłaszcza że opłata za ubezpieczenie to kwota wielokrotnie niższa. Warto jednak poszukać dobrej oferty ubezpieczenia, nie przepłacać, gdyż zakres ochrony polisy w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym jest taki sam, a ceny mogą się różnic o kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. W dzisiejszym wpisie podpowiem Wam jak kupić tanio ubezpieczenie OC! W sprytny sposób bez wertowania stron z ofertami pokaże jak znaleźć tanie OC dla Twojego samochodu i zaoszczędzić tym samym sporą sumkę na inne wydatki. 

ubezpieczenie-oc-ręka-auto-w-bańce 


Jak kupić tanio ubezpieczenie OC?


Najprościej kupić ubezpieczenie OC przez internet Wygodnie bez konieczności wychodzenia z domu, w kilka minut można wykonać kalkulacje. Wystarczy, że wprowadzimy dane do formularza, niezbędne dane takie jak marka, rocznik samochodu i dane kierowcy i już możemy sprawdzić zestawienie ofert od wielu ubezpieczycieli. Używając kalkulatora OC AC od rankomat.pl w 3 min. porównasz ceny i zakres ubezpieczenia samochodu oraz motocykla w 14 firmach.

Sprawdzanie ofert kilku lub kilkunastu różnych towarzystw może być i męczące i czasochłonne. Przedstawiciel jednej czy nawet kilku firm ma mniejszy podgląd na aktualne oferty rynkowe niż porównywarka OC, która przedstawia propozycje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw. Porównać można nie tylko cenę OC, ale także możliwość dokupienia dodatkowych rozszerzeń, ich cenę i zakres.


Jak kupić ubezpieczenie OC za pomocą kalkulatora rankomat.pl?


Wystarczy wprowadzić dane do formularza na stronie, wpisać niezbędne dane samochodu i kierowcy i tyle. Jeden klik i już wyświetli się nam zestawienie ofert wielu ubezpieczycieli. Co ważne w wyszukiwarce nie widzimy tylko samych ofert podstawowego ubezpieczenia OC, ale także dodatkowo możliwość dokupienia rozszerzeń, cenę oraz zakres dodatkowego ubezpieczenia. To wszystko  w kilka minut bez konieczności wychodzenia z domu o dowolnej porze dnia. Oszczędzamy w ten sposób nie tylko czas, ale i pieniądze. 

 

Zalety porównywarki rankomat.pl:  • przejrzystość oraz różnorodność oferowanych ofert,
  • duży wybór i szybki dostęp do zestawienia najlepszych i najtańszych polis,
  • szybkie sprawdzenie, ile kosztowałoby rozszerzenie ochrony (np. NNW, opony czy ochrona szyb).
  • Telefoniczne wsparcie 200 agentów ubezpieczeniowych,
  • gwarancja niskiej ceny, gdy znajdziesz gdzieś niższą ofertę, zwrócą Ci różnicę. 
  • Możliwość samodzielnego zakupu wybranej polisy online  lub podczas rozmowy telefonicznej,
  • pełne bezpieczeństwo przekazanych danych osobowych.
  • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od nabycia polisy bez podawania przyczyny
  • wprowadzone dane zostaną zapamiętane przez system, gdy musimy przerwać kalkulację i wrócić do niej po jakimś czasie wtedy nie musimy po raz kolejny wypełniać wszystkich pól. 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!