Dobra kawa to podstawa, venosa.pl

    W wielu krajach ludzie codziennie piją kawę. Powodem numer jeden konsumpcji jest zawarta w niej kofeina. Kofeina jest często postrzegana jako środek pobudzający, który sprawia, że człowiek staje się bardziej czujny i obudzony, ale robi coś więcej niż tylko to; uwalnia adrenalinę, która ma różnorodny wpływ na nasz organizm. Ja z przyczyn zdrowotnych nie piję kawy z kofeiną. Na co dzień sięgam po kawę bez kofeiny. Za to mój mąż jest typowym kawiarzem i nie wyobraża za sobie życia bez kawy. Dla niego dobra kawa to podstawa, a taką znaleźliśmy w nowym sklepie internetowym Venosa, który powstał z miłości do kawy. 

Venosa.pl, sklep stworzony z pasji do kawy

Z racji tego, że kilka lat temu zrezygnowałam z picia kawy z kofeiną w moim zamówieniu nie mogło zabraknąć kawy bezkofeinowej. Kawa bezkofeinowa jest bezproblemowa dla osób z nadciśnieniem, otyłością, cukrzycą. Robiąc zamówienie zdecydowałam się na opakowanie kawy bezkofeinowej marki Illy. Kawa bezkofeinowa smakuje prawie tak samo, jak każdy inny rodzaj kawy, który można znaleźć w każdym kraju na świecie, z jednym wyjątkiem - nie ma w niej kofeiny i jest bardzo łagodna w smaku. W połączeniu z mlekiem smakuje wyśmienicie. Ja tylko taką kawę pije. 


Główną część mojego zamówienia stanowiły kawy marki Lavazza, w tym kawa Qualita Rossa i Qualita Oro oraz puszka kawy Lavazza Club. A całość mojego zamówienia dopełniła gorąca czekolada w płatkach. Po raz pierwszy spotkałam się z gorącą czekoladą w tej formie. Do tej pory zawsze kupowałam gorącą czekoladę w proszku. Taka jest zwykle dostępna we wszystkich marketach. Tutaj jest taka miła odmiana, czekolada w płatkach. Z gorącym mlekiem jest pyszna, lecz równie dobrze te płatki czekolady smakują solo bez rozpuszczenia w gorącym mleku. Mój syn uwielbia tę czekoladę, bardzo mu smakuje i na pewno w przyszłości kupimy jeszcze nie jedno opakowanie tej czekolady. 


venosa.pl, kod rabatowy i rozdanie dla klientów 

Sklep venosa.pl to polski sklep internetowy, który nie tylko zajmuje się sprzedażą kawy, ale także znajdziecie tutaj szeroki wybór herbat, różnego rodzaju miodów naturalnych i smakowych, syropów, orzechów, czekolady pitnej i w tabliczkach,  owoców suszonych i kandyzowanych oraz w syropie w przeróżnych odsłonach, jak i innych słodkości. Jest w czym wybierać. Lubię, gdy sklepy mają taką bogatą ofertę. Dodatkowo dodam Wam, że warto zaobserwować konto Venosa.pl na Instagramie, gdyż trwa tam niekończące się rozdanie. Jest one przeznaczone dla osób, które zrobiły już zakupy w sklepie, co miesiąc wygrywają trzy osoby.
 
Na Instagramie jest dostępny kod rabatowy -10%: INSTACOFFEE


Znacie sklep Venosa.pl ? Robicie zapasy kawy stacjonarnie czy robicie zakupy przez internet ? 

*wpis powstał we współpracy ze sklepem venosa.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!