Kalendarz adwentowy z kosmetykami 2022 - lista ofert

    Jak co roku również i w tym roku przygotowałam dla Was przegląd ofert kalendarzy adwentowych. W tym roku trochę później niż zwykle, ale jest już kilka ofert, na które warto rzucić okiem i które w mojej ocenie są ciekawe.  Zatem nie przedłużając zapraszam na przegląd ofert kalendarzy adwentowych z kosmetykami. Jeżeli zastanawiasz się, jaki wybrać kalendarz adwentowy z kosmetykami to ten post jest dla Ciebie. 
  

Kalendarz adwentowy z kosmetykami 2022


W przeglądzie skupiłam się na kalendarzach adwentowych z kosmetykami. Dla innych wartych uwagi kalendarzy adwentowych zrobię osobny post. Niektóre kalendarze warto kupić na promocji. Warto poczekać i nie przepłacać. Zwykle jest to promocja taniej o 20%. Tak co roku robią perfumerię Sephora czy Douglas. Warto także polować, nawet wtedy, gdy jakiś kalendarz adwentowy się wyprzedaż i nie ma go na stanie. Często zdarza się, że  wraca do sprzedaży kilka sztuk, bo ktoś czegoś nie opłacić, bank cofnął  przelew albo ktoś nie odebrał paczki za pobraniem. A ostatnimi czasy niektóre kalendarze adwentowe można kupić na wyprzedaży po świętach albo przed startem nowego sezonu jak np. robi to lookfantastic. 

Na premierę wielu kalendarzy adwentowych trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Wiele marek czeka z ogłoszeniem na ostatnią chwilę.  Sama nie mogę się  doczekać, kiedy na kalendarz adwentowy wypuści Pure Beauty. W zeszłym roku zrobili kalendarz adwentowy na szybko na prośbę klientek. Wyszło im fajnie. W tym roku mają wiece czasu, wiec coś czuje, że będzie sztos. 


Kalendarz adwentowy z kosmetykami LookfantasticW ubiegłym roku w ogóle mnie nie zainteresował. Dużo powtórek, miniatur i marek, które były już w boxach. W tym roku zawartość kalendarza została wyceniona na 2466 złotych, kalendarz będzie kosztował 550 złotych. Niedługo pewnie stali subskrybenci pudełek Łookfantastic otrzymają specjalny kod rabatowy, który obniży cenę zakupu. A już teraz można skorzystać z kodu, który obniży koszt zakupu o 70 złotych, a kalendarz będzie kosztował po zniżce 480 złotych. Co do zawartości to w mojej ocenie jest o wiele lepsza niż w ubiegłym roku.oraz świeczki w kształcie damskiego łona. Motyw świec sojowych z damskim lub męskim torsem  jest teraz bardzo popularny na Instagramie. 


Sephora Collection to tradycyjna propozycja perfumerii Sephora. Tutaj zawartość kalendarza tworzą przede wszystkim kosmetyki selektywne. Jak dla mnie jednak zawartość jest średnia. Kalendarz to praktycznie same miniatury. Według mnie to się nie opłaca płacić za niego 699 złotych, ale jak kto woli. Z pewnością i na niego znajdą się chętni. Jednak pamiętam, że w latach ubiegłych była lepsza zawartość.  

Kalendarz Sephora  Collection dostępny jest Tutaj 
Drugi kalendarz z serii Sephora Collection Wishing You to budżetowa propozycja kalendarza adwentowego. W regularnej cenie 189 złotych dostaniemy mix kosmetyków oraz trochę gadżetów.

Kalendarz można kupić tutaj 
Sephora Collection wersja premium. Trzecia propozycja perfumerii Sephora. W tej chwili nie są dostępne szczegóły co do ceny. Jednak na zdjęciu widać, że kalendarz będzie w całości wypełniony kosmetykami marki własnej Sephora Favorites. 


Douglas Collection

Perfumeria Douglas przygotowała kilka kalendarzy adwentowych. Wszystkie kalendarze z oferty perfumerii douglas są w kształcie zgrabnej kostki lub prostokątnego pudełka, w którym później można coś przechowywać.  Wersja Xmas Luxury Advent Calendar kosztuje 189 zł.  


Kalendarze adwentowe Rituals słyną z  ładnych opakowań, które po złożeniu mogą służyć jako ozdoba. W tym roku kalendarze adwentowe Rituals wyszły w trzech wersjach: 2D. 3D i 3D premium, które kosztuje odpowiednio 585,719 i 1125 złotych.  Lista będzie aktualizowana, gdy tylko pojawi się kalendarz z kosmetykami warty tutaj pokazania. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!