Podkład Bourjois, Healthy mix w nowej odsłonie

    Co sprawia, że my kobiety czujemy się wyjątkowe ? Kwiaty od siebie dla siebie (tak jak w słynnej piosence Flowers Miley Cyrus), sport, ulubiona pizza, spanie do oporu bez budzika. godzinny spacer, plotki z przyjaciółką. ulubione owoce, podkład Healthy mix, A jeżeli mowa o tym ostatnim to w dzisiejszym poście chciałam Wam pokazać, Wam najnowszą kolekcję podkładów marki Bourjois. które przyjechały do mnie jakiś czas temu.  

bourjois-podkład-healthy-mix-opiniePodkład Healthy mix, kultowy kosmetyk w kosmetyczce każdej kobietyPodkład Healthy mix to podkład kultowy. Ma aksamitną konsystencję, która zapewnia efekt naturalnie promiennej cery. Podkład posiada szeroką gamę kolorystyczną. W tym najjaśniejszy odcień 49,5 będzie dobrym podkładem dla bladziochów. To naprawdę jasny kolor bez różowych podtonów.  

Nowa odsłona Healthy mix to ponad 2 x więcej witamin (w tym witaminy C, E   i B5), 17 składników pielęgnacyjnych i ekstakty z owoców (jabłko, melon, morela). 85% składników podkładu jest pochodzenia naturalnego. Jest to podkład ze średnim kryciem, wyrównuje koloryt i oznaki zmęczenia. 
  

Bourjois Healthy mix, idealny podkład dla bladziochów ? 

Bladzioch to nie jest obraźliwe określenie. Mianem "bladziocha" potocznie określa się osoby z bardzo jasną cerą. Osoby te mają problem z dobraniem odpowiednio jasnego podkładu, tak aby pasował do ich cery. Zwykle wszystkie drogeryjne podkłady są dla nich za ciemne. 

 

Bourjois Healthy mix, swatche całej gamy kolorystycznej 

bourjois healthy mix odcienie

Poniżej przedstawiam Wam swatche wszystkich dostępnych aktualnie odcieni podkładu healthy mix. Cała linia kolorystyczna składa się obecnie z 14 odcieni.

49,5N Fair Ivory
50C Rose Ivory
50,5N Light Ivory
51W Light Vanilla
51,2W Golden Vanilla
51,5C Rose Vanilla
52W Vanilla
52,2W Golden Beige
52,5C Rose Beige
53W Light Beige
54N Beige
55N Deep Beige


swatch bourjois healthy mix foundation shades


Sam podkład cenię sobie za to, że nie ciemnieje, nie grozi mi więc efekt solarium. To bardzo rzadko spotykane wśród drogeryjnych podkładów. Kosmetyk bardzo dobrze nakłada się  za pomocą gąbeczki. Ma dobre krycie, które można budować. Ma lekką konsystencję, kremową formułę, nie zapycha porów, daje naturalne matowe wykończenie. 

Healthy mix to jeden z tych podkładów, które są idealne na co dzień. Ładnie stapia się ze skórą, nie daje efektu maski i ma piękny subtelny zapach, aż przyjemnie się go używa. Polubiłam go od pierwszego użycia i zapewnię będę go długo używać. 

rossmann-podkład


Podkład Healthy mix kupicie w większości drogerii stacjonarnych, jak i online. Osobiście polecam zakup przez internet, gdyż ceny w drogeriach stacjonarnych to takie lekkie nieporozumienie. 

Znacie podkłady Healthy mix ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!