Yodeyma darmowa próbka perfum 15 ml dla chętnych

Pewnie wielu z Was wie, że na stronie yodema.com można zamówić bezpłatną próbkę perfum o pojemności 15 ml. Dzisiaj do mnie przyszła przesyłka. Zamawiając sobie próbkę, nie zaznaczyłam, jaki chce konkretnie zapach i wysłali mi losowo jeden zapach męski. Mój mąż bardzo się ucieszył, w końcu coś dla niego :) Myślę, że buteleczka będzie w sam raz na jakiś wyjazd. Mały flakonik o pojemności 15ml, wszędzie wejdzie, nawet do kieszeni.
 

eue-de-toilette-mythique Yodeyma, darmowa próbka perfum 15 ml dla chętnych

  
Przesyłka przychodzi całkowicie za darmo. Próbkę może otrzymać każdy. Wcześniej wystarczyło wypełnić specjalny formularz,    podać swoje dane i potwierdzić emaila. Ta ostania czynność jest potrzebna, aby potwierdzić swoje dane. A wybrany wariant zostanie do nas wysłany. Na stronie można wybrać jedną z 85 próbek zapachów, zarówno dla kobiet jak i do mężczyzn. 


 Ja na swoją próbkę czekałam około dwa tygodnie.  Podoba mi się taka akcja marketingowa. Można w ten sposób poznać, nowe zapachy i wyrobić sobie opinię. W przesyłce oprócz wybranego zapachu otrzymałam także kartę z zapachami, jakie marka Yodema ma w swojej ofercie. 


Woda toaletowa Yodema Beach pojemność 15 ml 

Od razu zamówiłam drugą próbkę. Tym razem wybrałam damski zapach. Na przesyłkę czekałam podobnie, około dwóch tygodni. Mói j wybór padł ty, razem Mistque


 Próbka ma pojemność 15 ml, wbrew pozorom nie jest taka mała. Myślę, że to idealna pojemność, aby zapoznać się z zapachem, zanim kupimy duży flakon. Dla nas to pierwsze spotkanie, więc jeszcze trochę minie zanim wyrobimy sobie opinię. 
 
 

A Wy zamówiliście już bezpłatną próbkę perfum?  Co o niej sądzicie?


1 komentarz:

  1. Ja zamówiłam, dla męża, bo sama mam całą półkę perfum. Jeszcze jej nie otworzył..

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!