Nowe wyzwanie z redakcją Trusted cosmetics - Wakacyjny Poradnik Urodowy.

Redakcja Trusted Cosmetics, tym razem z Kasią autorka bloga Urodzianka przygotowała nowe wyzwanie dla maniaków i maniaczek pielęgnacji. Tym razem tematem przewodnim będzie letnia pielęgnacja. Akcja zachęca nas do podzielenia się swoimi sposobami, jak zachować piękno w lecie.Szczegóły wyzwania Wakacyjny Poradnik Urodowy:

Wyzwanie rozpocznie się 1 lipca 2017 i potrwa przez dwa wakacyjne miesiące, będzie się ono odbywało zarówno na TrustedCosmetics.pl, jak i na blogu Urodzianka. W każdą niedzielę w porannym artykule na portalu oraz na blogu Urodzianka pojawi się odpowiedni wpis tematyczny. Następnie czekamy na Wasze odpowiedzi w danym temacie, w którym prezentujecie Wasze ulubione kosmetyki albo sprawdzone patenty na pielęgnację domowymi sposobami. Jeśli jesteś blogerką, możesz opublikować post dotyczący danej kategorii na swoim blogu, a w odpowiedzi na naszym portalu oraz na blogu Urodzianki wkleić link do Twojego posta. Jeśli nie prowadzisz bloga, po prostu wypowiadasz się w komentarzu zarówno u nas, jak i na blogu Urodzianki. Nie ma określonej ilości produktów, które należy opisać. Dla nas ważne jest to, aby były to kosmetyki czy sprawdzone sposoby na letnią pielęgnację, które naprawdę lubicie i szczerze polecacie.


A tak wygląda plan wyzwania Wakacyjny Poradnik Urodowy :


Zadanie 1: 2 lipca 2017 – Ochrona przeciwsłoneczna
Zadanie 2: 9 lipca 2017 – Sposoby na regenerację skóry i włosów po opalaniu
Zadanie 3: 16 lipca 2017 – Letnia pielęgnacja stóp
Zadanie 4: 23 lipca 2017 – Letnia pielęgnacja dłoni i paznokci
Zadanie 5: 30 lipca 2017 – Ulubione letnie zapachy
Zadanie 6: 6 sierpnia 2017 – Letnia pielęgnacja włosów
Zadanie 7: 13 sierpnia 2017 – Letnia pielęgnacja ciała
Zadanie 8: 20 sierpnia 2017 – Letnia pielęgnacja twarzy
Zadanie 9: 27 sierpnia 2017 – Letni makijaż
17 września 2017 – Podsumowanie wyzwania i ogłoszenie listy osób nagrodzonych

 

źródło; www.trustedcosmetics.pl


Zachęcam wszystkim do wzięcia udziału w wyzwaniu. Mnie samej, bardzo podoba się idea wyzwania i sama oczywiście zamierzam wziąć w nim udział. To oczywiście doskonała okazja, aby poznać mnóstwo nowych, ale przede wszystkim sprawdzonych  kosmetyków, a także przeczytać mnóstwo porad i sposobów radzenia sobie z pielęgnacją w lecie.
Przyznam się szczerze ,że z pielęgnacja czasami jest u mnie na bakier. Sama popełniłam w życiu mnóstwo błędów, jeżeli chodzi o pielęgnacje i ochronę skóry przed słońcem. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami historią mojego poważnego oparzenia  słonecznego. Ach, te błędy młodości :)


I co weźmiecie udział w wyzwaniu? 

3 komentarze:

  1. Ciekawe tematy bedą poruszane :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło, że dołączysz do naszego wyzwania! Pozdrawiam serdecznie! Katarzyna

    OdpowiedzUsuń
  3. też biorę udział, w sumie to fajna sprawa

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!