Nowości kosmetyczne pażdziernika

Dzisiaj ostatni dzień października i pora pokazać Wam co kupiłam i co dostałam w październiku. Oczywiście w październiku odwiedziłam kilka razu drogerię Rossmann, ale dokładnie co kupiłam w drogerii Rossmann podczas promocji  -55% pokażę w kolejnym wpisie.

Perfumy Hemp Care the scent to jeden z produktów jaki otrzymałam od portalu TrustedCosmetics w podziękowaniu za aktywność na portalu.  Perfumy te to unisex.  Czyli mogą ich używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ten zapach zupełnie inaczej pachnie na mnie, a inaczej na moim mężu.We wrześniu swoją premierę miała marka Fenty Beauty, której twórczynią jest Rihanna. Jako,że udało mi się zdobyć próbki i przetestować ten podkład.Jako, że próbki się u mnie sprawdziły postanowiłam zaopatrzyć się pełnowartościowe opakowanie. Testowałam kolor 150, jednak okazał się on dla mnie za ciemny. Podkład ten, jak pewnie wiecie lubi ciemnieć, o czym informuje sam producent. W końcu zdecydowałam się na numer 140 jest to kolor w tonacji ciepłej. Tak się zastanawiam czy on potem na zimę nie będzie dla mnie za ciemny. Cóż zobaczymy może zdecyduje się na zakup jeszcze jaśniejszego odcienia.
Od portalu TrustedCosmetics otrzymałam tym razem bardzo dużą przesyłkę w podziękowaniu za aktywność na portalu. . 
.
 W tej części dostałam pomadę do brwi marki Bell, pomadkę nude także marki Bell. Oraz lakiery: hybrydowy z Semilac oraz zwykłe lakiery marki AA + lakier z odżywką marki Ados.
w drugiej części dostałam masę próbek, spray ochronny do prostowania włosów, suchy szampon marki Batiste, bronzer i baza marki Bell i oleje macademia i olej do ciała. 


Taki piękny case do mojego Iphone 7 otrzymałam od Harmonogram

honogram silikon case promodcode

Jeżeli spodobał Wam się case to możecie go zamówić na stronie hanogram.com, a po wpisaniu kodu Grażyna otrzymacie 15% rabatu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!