PERFUMY MOLEKULARNE PROUVE- UNISEX

Lubię testować i dostawać nowości. Taką nowością są dla mnie niewątpliwe perfumy molekularne PROUVE, które znalazłam w TRUSTBOXIE od portalu TrustedCosmetics. Otrzymałam numer 01 m Juniver i Naval Green. Perfumy te zostały wyprodukowane we Francji, a czym się różnią od tradycyjnych perfum zapraszam do przeczytania recenzji.

01-m-junipex-naval-green-unisexPERFUMY MOLEKULARNE PROUVE- UNISEXOPIS ZAPACHU:

Surowy zapach jałowca pogłębiony cząsteczką obrazującą ideę nut oceanicznych. Zapach czysty, orzeźwiający, zakończony delikatną gorzkością, Niczym schłodzony tonik w upalny dzień.zapach-molekularny


Perfumy molekularne Prouve to połączenie klasycznej, jednoskładnikowej kompozycji na bazie francuskich olejków zapachowych z cząsteczką molekularną, która nadaje zapachowi wyrazisty, przestrzenny charakter tworząc niebanalne tło. 6 perfum molekularnych z których można stworzyć setki unikalnych zapachów. Perfumy używa się pojedynczo lub kilka na raz tworząc zindywidualizowane kompozycje. To dzięki molekułom, które doskonale łączą składniki i łącząc się ze sobą.


Zaperfumowanie 20%

pojemność: 50 ml

Rekomendowane na : jesień, wiosnę/lato, zimę. Na wieczór i na dzień 

molekularne-perfumy

NAVAL GREEN to wspomnienia z wakacji, zielone nuty oceaniczne są klarowne, świeże i wyraziste, przełamane gorzkością grejpfruta. Gdy spryskasz nimi poczujesz lekkość i pobudzenie, przywołają w pamięci zapach śródziemnomorskiego powietrza.

flakonik-perfum-zapach

W zestawie z flakonikiem i pudełkiem dostajemy dodatkowo certyfikat świadczący o tym, że perfumy są oryginalne. 

molekularny-zapach

Perfumy dla niej i dla niego 

Zapach jest to Unisex, czyli pasuje on zarówno do kobiety, jak i do mężczyzny. To chyba jedyny zapach, jaki miałam, którym mogę podzielić się z mężem.  Zapach ten pachnie zupełnie inaczej na mnie i na moim mężu.  Na mnie pachnie bowiem typowo kobieco, wyraźnie wyczuwam nuty grejpfruta. Na moim mężu zapach ten podbija męskie nuty, wyraźnie czuć intensywny i mocny zapach piżma. Zapach jest długotrwały i intensywny. Na uwagę zasługuje zaperfumowanie, wynosi ono aż 20%, ( zwykle jest to 15%).  Podoba mi się to, że tego samego flakonika możemy używać obydwoje, a co za ty idzie w chwili, gdy gdzieś wyjeżdżamy nasz bagaż jest choć trochę lżejszy :)


Znacie perfumy PROUVE?  Mieliście okazje używać ? Macie swój ulubiony zapach? 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!