I LOVE...Cosmetics - Mgiełka do ciała o zapachu PINK MARSHMALLOW

    Są takie produkty, które można pokochać od pierwszego użycia. Do takich produktów należy własnie mgiełka do ciała marki I LOVE... o zapachu PINK Marshmallow. Co w sobie ma ta mgiełka, że pokochałam ją od pierwszego użycia? Zapach, a może powrót do dzieciństwa ? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji.

różowa mgiełka do ciała
I LOVE...Cosmetics - Mgiełka o zapachu PINK MARSHMALLOW


Brytyjska marka I Love... ambitnie podchodzi do tworzenia kosmetyków wywołujących pozytywne emocje i przywołujących dobre wspomnienia z dzieciństwa. Wychodząc na przeciw swoim klientom stworzyła mgiełkę o zapachu kultowych już pianek PINK MARSHALLOW, Kto z nas nie zajadał się takimi piankami w dzieciństwie ?

Na początek kilka słów od producenta:Uwolnij przepyszny zapach dzięki naszym I Love Body Spritzers! Delikatna mgiełka zawiera naturalne ekstrakty owocowe, które zapewniają przyjemny owocowy zapach z uczuciem chłodu. Te mgiełki na ciało są niezbędne w podróży, idealnie nadają się do torebki, pracy, siłowni i zapewniają odświeżenie.
I love …’s Body Spritzers to klasyczne połączenie bogatych, pobudzających i pysznych smaków. Poczuj się przepysznie ze świeżymi owocami z kremem. Te owocowe smaki są ulubieńcem fanów.


pojemność: 100 ml
Moje wrażenia: 
Sam zapach jest słodki, ale nie duszący. Przypomina mi trochę zapach gumy balonowej, pianki Marshmallow, gdy ją ugryziemy. Jednak zapach mgiełki jest bardziej intensywniejszy, ale subtelny. Sam atomizer się nie zacina i dobrze dozuje mgiełkę. Nie wylewając nadmiernej ilości przez co nie zrobi na plam na ubraniu.Mgiełka daje nam uczucie nawilżenia i odżywienia skóry. A sam zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze. Pachnie pięknie i subtelnie ( przez wiele godzin) Wdychając przyjemny zapach kosmetyku mamy szanse przypomnieć sobie najpiękniejsze i beztroskie chwile dzieciństwa, kiedy bez oporów i obaw o dietę i innego tego typu bzdurek mogłyśmy objadać się słodkimi, biało-różowymi piankami..

 Mgiełka działa kojąco i odświeżająco na skórę. Jest wolna od parabenów i ma obojętne PHJa sama używam mgiełki, jako podbicia zapachu perfum, których używam na co dzień. Zapachy idealnie się komponują razem. Zapach mgiełki jest bardzo trwały. Gdy otrzymałam przesyłkę od razu się popsikałam tą mgiełką. I powiem Wam szczerze zapach był jeszcze wyraźnie wyczuwalny późnym wieczorem, Jak na mgiełkę to bardzo trwały zapach. Mgiełka może sprawdzić się jako zamiennik perfum dla osób, które nie lubią mocnych zapachów.
Gdzie kupić mgiełkę I love... Pink Marshmallow ?

Mgiełkę możecie zamówić bezpośrednio na stronie beutiquecosmetics w zakładce produktów I LOVE Cosmetics mgiełka PINK MARSHALLOW. Koszt takiej mgiełki to w chwili obecnej wynosi  10,90. Lubicie mgiełki zapachowe?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!