niedziela, 9 grudnia 2018

Moje kalendarze adwentowe - LOOKFANTASTIC / W7

W tym roku kupiłam sobie 2 kalendarze adwentowe z kosmetykami. jeden marki LOOKFANTASTIC, a drugi marki W7.  Wybór na rynku jest przeogromny i trzeba nieźle pokopać, aby po pierwsze znaleźć coś interesującego, nie było za drogie, a po trzecie aby to co znajduje się w kalendarzu było dla nas użyteczne i wiemy że przynajmniej połowę z tego będziemy używać w ciągu roku, bo tak to szkoda tylko pieniędzy No chyba że ewentualnie mamy komuś dać te kosmetyki, których nie będziemy używać.Ja zanim kupiłam swoje kalendarze nieźle przekopałam różne strony i drogerie internetowe w poszukiwaniu tego co chciałam. Znalazłam to co chciałam i na szczęście udało mi się nie przepłacić. Choć niektórzy sobie niezłą marże narzucają… Wolne prawo rynku to prawda, ale narzut 3 czy 4 krotny to już przesada…Ja w tym roku kupiłam sobie po raz pierwszy kalendarz adwentowy LookFantastic Tak jak wspominałam Kupiłam go na angielskiej stronie LookFantastic, Z wysyłką do Polski wyszło taniej niż jakbym kupowała przez polską stronę, zresztą przesyłka tyle samo kosztuje.
Sam kalendarz jest wykonany bardzo solidnie. Jest to taka szkatułka zamykana na magnes po otwarciu ukazują się nam szufladki do każdej szufladki mamy swobodny dostęp, więc tak naprawdę możemy sprawdzić zawartość kalendarza zaraz po tym jak do nas przyjdzie. Każdy produkt który znajduje się w szufladkach jest starannie zapakowany w czerwony szeleszczący papier, W kalendarzu znajduje się aż 25 okienek. Później wykorzystam tą szkatułkę do przechowywania. 


Drugi kalendarz, który sobie kupiłam to kalendarz marki W7. Za kalendarz dałam około 80 zł na stronie drogerii kosmetyki z Ameryki. Na Allegro znajdziecie ten kalendarz przynajmniej o połowę droższe plus koszty wysyłki. Kalendarz jest w tradycyjnej formie kalendarza adwentowego. Znajduje się w nim 24 okienek poukładanych po kolei obok siebie.  Znajdziemy tutaj miniatury, jak i pełnowymiarowe produkty. I powiem Wam,że akurat marka W7 ma wiele fajnych produktów, które już dawno chciałam przetestować. Ja np kultowy puder Banana Dream, albo bronzer Honolulu. 

A co dokładnie znajduje się w kalendarzu pokazuje wam INSTASTORY planuje pod koniec grudnia zrobić update tego wpisu i pokazać dokładnie co było w kalendarzach. .


Kupiłyście w tym roku kalendarz adwentowy ? Z jakimi produktami chcielibyście taki kalendarz?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...