Feerie Celeste, naturalny bronzer z alg

    Jeżeli miałabym wymienić kosmetyk, który używam najczęściej to jest to z pewnością bronzer. W boxie Pure Beauty by Hushaaabye 2 znalazłam puder brązujący, czyli popularny bronzer od marki Feerie Celeste. Kosmetyk ten jest o tyle wyjątkowy, że jest on całkowicie stworzony z naturalnych składników. Co mnie osobiście cieszy, bo mało jest naturalnych kosmetyków do makijażu na rynku. 


Feerie Celeste, Bronzer do konturowania 101. Butterfly Beige


Puder brązujący do konturowania z wyciągiem z brązowych alg. Puder brązujący składa się w 100% składników pochodzenia naturalnego. Do mojego pudełka Pure Beauty trafił bronzer w kolorze 101 Butterfly Beige. Kolor ten w opakowaniu wygląda na jasny. I początkowo wydawało mi się, że będzie dla mnie za jasny. Jednak, gdy zrobiłam swatche to okazało się, że się myliłam. Gdy przejechałam palcami po ręce okazało się, że kolor jest bardzo ładny. I na dodatek możemy być pewni, że na pewno nie zrobimy sobie nim krzywdy. 


 

Sam kosmetyk zachwycił mnie piękną grafiką oraz możliwością wymiany wkładu na nowy, gdy już wykończymy bronzer. Bronzer Feerie Celeste jest w formia klasycznego pudru. Podoba mi się, że puder brązujący został wzbogacony ekstraktem z alg i został stworzony na bazie wyłącznie czystych brązowych i beżowych pigmentów. Tak jak pisałam wyżej to kolor wydał mi się w opakowaniu za jasny. Jednak na swatchu kolor jest ładnie widoczny. Co w praktyce oznacza, że każdy laik makijażowy, taki jak ja nie zrobi sobie krzywdy tym bronzerem.

Kolor można budować, tak aż otrzymamy zadowalający efekt. Na zdjęciu poniżej pokazałam kolor naturalnego bronzera  z alg prosto z opakowania oraz po roztarciu na ręce. Według mnie będzie to idealny bronzer dla bladziochów. Nie można sobie zrobić nim krzywdy. Jest idealny do subtelnego przyciemnienia cery. Osoby z jasną karnacją mają problem z dobraniem odpowiedniego bronzera, gdyż większość bronzerów jest dla nich za ciemna. Cieszę się, że na rynku pojawił się bronzer w ładnym jasnym odcieniu. 

  Jak Wam się podoba kolor ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!