SVR, Fluide Sun Secure, najlepszy krem z filtrem

    Nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez kremu z filtrem. Używam od lat, Jednak dopiero nie tak dawno na polskim rynku kosmetycznym zaczęły pojawiać się dobre kremy z filtrem, które nie maziają się na twarzy niczym zaschnięta maź, która przypomina gips, który za chwilę ma zaschnąć. Co było bardzo męczące i nieprzyjemne. Na szczęście czasy się zmieniły i można teraz znaleźć fajne perełki, które nie tylko umilą naszą pielęgnację, ale i ochronią naszą skórę przez szkodliwym promieniowaniem UV I UVB. Taką perełką na pewno jest krem SVR z filtrem SPF50+  Fluide Sun Secure. 




Krem z filtrem SPF 50,  SVR Fluide Sun Secure


Krem marki SVR z filtrem znalazłam w specjalnej edycji boxa kosmetycznego  Pure Beauty by Hushaabye#2 stworzonym wspólnie z blogerką Justyną autorką bloga byhushaaabye. Druga edycja boxa wyprzedała się podobnie jak pierwsza na pniu. Co mnie nie dziwi. Krem SVR z filtrem spf 50 od razu wzięłam do przetestowania. Wiedziałam, że to będzie hit i się nie pomyliłam! 


   



 

Jeżeli chodzi o moją opinię to szczerze Wam powiem, że dawno mnie nie zachwycił tak bardzo krem z filtrem. Jak ten krem. Krem Sun Secure Fluide z filtrem SPF50 ma wszystko to, co wymagam od dobrego kremu z filtrem. Ma wysoki filtr SPF 50, nie bieli. Dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania do sucha. Krem jest odporny na wodę, pot (zbawienie dla mojej tłustej skóry) oraz nie łzawią mi po nim oczy. Na tę ostatnią cechę bardzo zwracam uwagę. Ja krótkowidz nie mogę sobie pozwolić na dodatkową wadę w postaci szczypiących oczu. To bardzo nieprzyjemne uczucie i jedyne co pomaga to zmycie takiego filtra z twarzy. Dlatego bardzo cieszę się, że krem z filtrem SPF 50 tego nie ma. Sam krem za to ma przyjemny i delikatny zapach. Ma lekką i trochę płynną konsystencję, która wchłania się w skórę niczym delikatne masełko w ciepłe pieczywo. Zawarty w kremie wysoki filtr chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Sun Secure Fluide SPF50  może być stosowany przez całą rodzinę -dorosłych, dzieci, a także przez niemowlęta.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!