Onlybio Ritualia, odprężający olejek do masażu i jogi twarzy

     Joga twarzy to temat, który zaczęłam ostatnio mocno zgłębiać. Efekty regularnego masażu i jogi twarzy są spektakularne. Warunkiem dobrych efektów jest regularność stosowania i dobrze dobrany olejek do masażu twarzy, Takim olejkiem jest na pewno odprężający olejek do masażu i jogi twarzy od marki Onlybio Ritualia. Olejek ten znalazłam w kalendarzu adwentowym Pure Beauty. Jest to idealny kosmetyk dla mnie, jest jak znalazł na moje tegoroczne postanowienie: Zacząć regularnie stosować jogę i masaż twarzy! 

Czy wiesz, że... Pod skórą twarzy znajduje się ponad 50 mięśni? Aby pozostawały sprężyste, nie ulegały upływowi czasu i grawitacji powinniśmy o nie dbać – podobnie jak o mięśnie ciała. Ćwiczenia i masaż mięśni twarzy pozwalają im zachować napięcie i objętość, działając jak naturalny lifting. Ritualia Face Lift Yoga to seria naturalnych produktów do pielęgnacji skóry z pierwszymi oznakami upływającego czasu i utraty jędrności. Sensualne, aksamitne formuły dzięki bogactwu skutecznych składników przeciwzmarszczkowych poprawiają sprężystość i napięcie skóry oraz maksymalizują efekty ćwiczeń i masażu twarzy.

ODPRĘŻAJĄCY OLEJEKDO MASAŻU I JOGI TWARZY To chwila tylko dla Ciebie. Pozbądź się stresu i napięć, które kumulują się w mięśniach twarzy. Odkryj relaksującą siłę oleju kukui i masła murumuru dla odprężenia Twoich zmysłów i odmładzającej regeneracji skóry. Olejek ułatwia masaż i ćwiczenia twarzy oraz maksymalizuje ich wygładzające efekty. Intensywnie odżywia skórę, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając sprężystość skóry. Redukuje widoczność linii mimicznych i zmarszczek.


Olejek jest stricte przeznaczony do masażu twarzy i jogi twarzy. Ma lekką konsystencję. Pachnie bardzo przyjemnie, cudownie nadaje się do masażu twarzy. Ja osobiście masuję twarz za pomocą kamienia Gua Sha. Nakładam niewielką ilość na palce i wmasowuję w twarz, a następnie masuje skórę. 

Olejek nie podrażnia ani nie zapycha skóry. A piękny zapach sprawia, że używa się go z przyjemnością  

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!