0’5 EYE CONTOUR przeciwzmarszczkowe płatki bionanocelulozowe pod oczy / Farmona

Płatki bionanoceluzowe pod oczy dostałam w prezencie za aktywność od portalu TrustedCosmetics Jakoś tak się złożyło, że płatków pod oczy jeszcze nie miałam okazji testować. Tym bardziej z niecierpliwością czekałam na okazje, abym mogła je wypróbować.

farmona-płatki-pod-oczy
Kilka słów producenta: 


Krok 0’5 PIELĘGNACJA ZAAWANSOWANA


Skutki upływającego czasu, niekorzystnego działania czynników zewnętrznych, nieprzespane noce, przemęczenie czy intensywny tryb życia są szczególnie widoczne wokół oczu, dając efekt smutnego i zmęczonego spojrzenia. Jeżeli zauważasz, że skóra pod oczami stała się sucha, cienka, utraciła elastyczność, na jej powierzchni pojawiły się zmarszczki mimiczne i cienie, to nasze płatki pod oczy są idealnie dopasowane do potrzeb Twojej skóry.


bionanoceluzowe-płatki-pod-oczy


Nasze przeciwzmarszczkowe płatki bionanocelulozowe pod oczy:optymalnie nawilżą suchą skórę wokół oczu,
– zwiększą elastyczność i wygładzą drobne zmarszczki,
– widocznie zmniejszą opuchnięcia i cienie pod oczami,
– zredukują oznaki zmęczenia,
– przywrócą blask i młodzieńcze spojrzenie.
 

TO WAŻNE! Aby jeszcze skuteczniej pobudzić krążenie krwi, zmniejszyć opuchnięcia i zasinienia, przed użyciem schłodź płatki w zamrażalniku, a efekty jakie osiągniesz jeszcze bardziej Cię zaskoczą. Pamiętaj również o kilkusekundowym masażu. Teraz Twoje oczy są już „zrelaksowane”, a spojrzenie świeże i pełne blasku. Jednak pamiętaj o pielęgnacji nie tylko skóry wokół oczu, sięgnij po pielęgnacyjne preparaty do twarzy odpowiednie dla Twoich potrzeb.

farmona-płatki-pod-oczy 


 Moja opinia: 

Nie trzymałam płatków w zamrażalniku, jak radzi nam producent. Nie miałam na to warunków na urlopie. Jednak mimo to płatki fajnie zadziałały. Płatki są zapakowane hermetycznie. Po wyjęciu z opakowania płatki z obu stron są zabezpieczone warstwą ochronną.W celu użycia delikatnie usuwam warstwę ochronną z jednej strony, nakładam pod oczy, później delikatnie usuwam drugą część zabezpieczenia i gotowe. Płatki dobrze się trzymają, nie spadają. Po ściągnięciu płatków, miałam wrażenie odświeżonego spojrzenia. Oczy miałam wypoczęte. Miałam także wrażenie zrelaksowania. Taki stan sprawia, że mam ochotę sięgnąć jeszcze po kolejne opakowanie w przyszłości.

4 komentarze:

  1. Produktu nie znam, ale widzę, że to świetna propozycja dla mojej mamy. Muszę jej koniecznie przekazać. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że warto stosować tego typu produkty. Bywa, że nasze oczy wyglądają jak zmęczone, takie płatki dodadzą im życia i piękniejszego spojrzenia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!