Aktualizacja włosowa październik

Moje włosy pod koniec października. Widać już odrosty. Ale jeszcze zaczekam z dobry miesiąc z rozjaśnianiem.(Rozjaśniałam włosy ostatnio włosy u fryzjera pod koniec lipca)
Tak wyglądają moje włosy po umyciu maską z Bioetiki i szamponem z keratyną. Niestety na razie nie mam zdjęcia jak moje włosy wyglądają zwykle po umyciu samym szamponem i liźnięte tylko odzywką. Jest zwykle jeden wielki puch i każdy włos fruwa w swoja stronę.
moje włosy po umyciu maska i szamponem z kreatyna. W tej kolejności.

Produkty jakie używałam w październiku:

Nie byłam już taka systematyczna jak we wrześniu. Pomimo wielkich chęci to i tak bardzo często zapominałam sobie wetrzeć oliwkę we włosy czy wcierkę Jantar w skórę głowy. Myślę, że powoli wychodzi mój słomiany zapał. Mam nadzieje, że prowadzenie bloga mi pozwoli pozbyć się chociaż odrobinę tego złego nawyku.

Tak więc co stosowałam na włosy.  • Od wewnątrz tabletki megakrzem z metioniną , które obecnie testuje. Biorę jedną tabletkę dziennie  zawsze po posiłku.


tabletki na wypadajace włosy

A to pozostały nie mal, że asortyment produktów , które używałam przez ubiegły miesiąc.Niektóre regularnie inne sporadycznie.

gliss kur łagodny szampon asortyment

A tu jeszcze wersja po umyciu tylko szamponem i nałożeniu odzywki na włosy

długie falowane włosy

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Ja go używam sporadycznie, gdy moje włosy wołają o umycie a ja nie mam na to czasu.

      Usuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!