Syis Make - up Blender professional - recenzja gąbeczki do aplikacji podkładu

    Ponad miesiąc temu  kupiłam moje pierwsze pudełko  mix kosmetyczny z Shinybox i znalazłam w swoim pudełku m.in Make-up Blender professional z firmy Syis. Bardzo mnie zaciekawił ten produkt, bo jeszcze nigdy nie miałam styczności z tego typu produktem.Nie jestem na bieżąco w nowościach, wiec to dla mnie była kompletna nowość. Pora było nadrobić zaległości, wiec  poczytałam sobie na początek opinie blogosfery o rożnych tego typu wynalazkach. Prowadzenie tego typu bloga zobowiązuje :). Dla wielu nie będzie to zaskoczeniem bo wychwalany pod niebiosa jest pierwszy tego typu produkt, czyli oryginalny Beauty Bleneder. (To tak jak z  oryginalnym Tangle Teezera wszyscy następcy są ble :) ) Z zamiennikami oryginału już tak różowo nie jest.Właściwie każdemu produktowi obrywa się za coś bardziej lub mniej istotnego.

jak w tej grupie plasuje się Syis Make - up Blender professional  

 Na początek garść informacji ze strony producenta: 
Make - up Blender to innowacyjna gąbeczka do aplikacji makijażu doceniona i stosowana przez szerokie grono topowych wizazystów. Gąbeczka jest stworzona, by zapewnić makijaż doskonałej jakości !
 

Umożliwia wygodną aplikację wszelkiego rodzaju podkładów oraz korektorów, na dużych partiach twarzy i w załamaniach.
Jej szeroka podstawa pozwala kilkoma ruchami wykonać makijaż twarzy, a wąska końcówka dociera w miejsca potrzebujące precyzyjnej aplikacji czy większego krycia.
Make - up Blender pochłania o wiele mniej podkładu niż gąbki lateksowe, pędzle i zużyjesz go mniej niż podczas aplikacji opuszkami palców. Gąbeczka pozwala oszczędzić czas ponieważ Make - up Blender pozwoli uzyskać perfekcyjny efekt w zaledwie kilka chwil!
Informacje z opakowania:

APLIKACJA I OCZYSZCZANIE:Dostępność: sklep internetowy syis.pl  portale aukcyjne 
Cena regularna: 24,99 (W czerwcowym pudelku Shiny Boxa było podane, że regularna cena 50 zł. Cieszę się ze produkt staniał o połowę. :) )

Bardzo byłam ciekawa jak działa. Wybrałam sobie dzień, w którym nie musiałam się nigdzie spieszyć. Tak więc w moim przypadku była to sobota. nie stosowałam tego typu produktu więc nie wiedziałam ile czasu mi to zajmie    i jakie wrażenie przy pierwszym stosowaniu?


  i raz i dwa i po krzyku. 

NIGDY nie miałam tak szybko nałożonego podkładu. nałożona wersja była równa. zawsze miałam problem,ze nałożona warstwa podkładu była za gruba ( czy nałożona placami czy pędzlem)  i np odbijała mi się np na telefonie. Teraz po raz pierwszy gdy gadałam przez telefon to nie miało miejsca :)po wyciągnięciu z pudełka
mamy miękką, sprężystą gąbeczkę, która łatwo ugniata się w ręku. Zarówno przed zmoczeniem jak i po

zdjęcie
jakie wrażenia?

Odkąd pamiętam zawsze nakładałam podkład (fluid) na twarz za pomocą palców. Po latach zaczęłam używać do tego celu pędzla. To pod wpływem filmików na YouTube zmalowanej,
Teraz przyszedł czas na nowy wynalazek- gąbeczkę, którą jestem zachwycona :) 
Czy kupie ponownie. Na pewno nie w regularnej cenie. Ale od czego są promocje i dni darmowej dostawy ? :) Obecnie mam do zużycia jeszcze jedna gąbeczkę

PLUSY
 - nie farbuje


MINUSY


A Wy miałyście kiedyś już jakąś styczność z tym produktem lub podobnym? Jakie wrażenia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!