Plan włosowy na listopad

Mój włosowy plan na listopad

Z racji tego, że w zeszłym miesiącu z moją systematycznością byłam na bakier. Postanowiłam stworzyć  sobie plan stosowania kosmetyków do włosów. Mam nadzieje, że mi to chociaż w połowie pomoże w systematyczności.

zestaw do pielegnacji włosów
 Mój Plan działania:


Tak więc mycie włosów i odzywka na włosy w zależności od potrzeb codziennie lub co drugi dzień. Z tym akurat mam najmniejszy problem.  Bo nie ma siły jak włosy są nieumyte to trzeba umyć. Ewentualnie odświeżyć suchym szamponem. Maska na włosy co kilka dni. Do układania włosów krem BB z Dove lub emulsje wygładzającą z Creativy. Na końcówki  zamierzam używać codziennie serum do końcówek z Creativy. Nie mam już wiele tego produktu  w opakowaniu a mam nadzieje, że uda mi się zużyć w tym miesiącu.  Do rozczesywania odzywka w sprayu z Gliss Kur. Od wewnątrz tabletki mega krzem z metioliną. Codziennie jedna tabletka po posiłku. Z tym tez nie mam problemu. Największy problem mam z wcierką jantar. Niby nic trudnego należy wcierać codziennie. Najlepiej na noc przed snem. I o ile w pierwszym miesiącu nie miałam z tym problemu. Za to teraz masakra jakaś. Ciągle zapominam. Muszę się poprawić. zostało mi jakaś 1/3 opakowania. Na koniec olejowanie włosów. Tutaj muszę wybrać sobie olej. Mam kilka i wybiorę sobie jeden. Zamierzam stosować codziennie najlepiej przed snem na noc lub ewentualnie na kilka godzin przed myciem włosów.

A Wy też macie swoje listy, plany pielęgnacji nie koniecznie włosów ? Pomaga wam taka lista ?

2 komentarze:

 1. Powodzenia:) Ja raczej nigdy nie mam takich konkretnych planów, ewentualnie jest to tylko używanie jakiejś wcierki, resztę produktów używam na zasadzie, co mi dziś w ręce wpadnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. super ! już wiem jaki będzie mój kolejny zakup :)


  Zapraszam również do mnie, drugie życie mojego bloga, z tej
  okazji rozdanie z nivea ♥
  http://sandi-beauty-lifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!