Nowa współpraca- Plastry Contractubex na noc o intensywnym działaniu na rany, t by telesept płyny, olejki i sól do kąpieli

Kilka dni temu dostałam pachnącą paczuszkę a w niej dużo dobroci.W dzisiejszym poście zaprezentuje Wam co dostałam. Na recenzje produktów zapraszam w najbliższym czasie, gdy poużywam te produkty i wyrobię sobie na ich temat zdanie.
 

 Contractubex plastry na noc o intensywnym dzialaniu co na rane po cesarce 

Tego produktu jestem najbardziej ciekawa. To Plastry Contractubex. Innowacyjne rozwiązanie w linii produktów przeznaczonych do profilaktyki i leczenia blizn. Plastry stosuje się nocą, a jego intensywne działanie aktywuje się podczas snu. Preparat wykorzystuje efekt okluzji, który zapewnia odpowiednią wilgotność tkanki blizny. Przez cały czas kontaktu plastra ze skórą, stopniowo uwalniają się substancje czynne zawarte w produkcie. Długotrwały proces działania substancji (6-12 godzin) pozytywnie wpływa na końcowy efekt leczenia. Podwójny mechanizm działania reguluje proces bliznowacenia, zapobiegając powstawaniu przerosłych blizn, jednocześnie zmiękczając, wygładzając i uelastyczniając je. Jestem ciekawa jak poradzą sobie plasterki Contractubex z moją raną po cesarskim cięciu.

 • TETESEPT Olejek do kąpieli Muskel Vital

 TETESEPT Olejek do kąpieli Muskel Vital mieta cytryna eukaliptus kamfora salican bez alkalicznego mydła

 

Olejek do kąpieli intensywnie relaksujący rozluźnia mięśnie, łagodzi bolesne napięcie mięśniowe zapewnia długotrwały efekt, przywraca komfort. Unikalna kompozycja o wysokiej jakości olejków eterycznych i składników aktywnych, takich jak mięta, cytryna, rozmaryn, eukaliptus, kamfora i salicylan zostały dostosowane do specyficznych potrzeb obciążonych mięśni. W połączeniu z ciepłą wodą, pobudza krążenie i zmniejszają ból mięśni oraz łagodzi napięcie. Delikatna formuła pielęgnuje także twoją skórę w trakcie kąpieli. Produkt przebadany dermatologicznie nie zawiera parafiny, silikonów, olejków mineralnych, oraz alkalicznego mydła.

 

TETESEPT Olejek do kąpieli Entspannung & Wohlgefühl

 

 TETESEPT Olejek do kąpieli Entspannung & Wohlgefühl oljek etryczny z lawendy i waleriany, bez alaklicznego mydla

 

Olejek do kąpieli relaksujący mięśnie, łagodzi bolesne napięcie mięśniowe zapewnia długotrwały efekt, przywraca komfort. Unikalna kompozycja o wysokiej jakości olejków eterycznych z lawendy i waleriany oraz cennych ekstraktów roślinnych z maku zapewnia relaksującą kąpiel oraz uspokojenie ciała i umysłu. W połączeniu z ciepłą wodą, pobudza krążenie i zmniejszają ból mięśni oraz łagodzi napięcie. Delikatna formuła pielęgnuje także twoją skórę w trakcie kąpieli. Produkt przebadany dermatologicznie nie zawiera parafiny, silikonów, olejków mineralnych, oraz alkalicznego mydła.


TETESEPT Płyn do kąpieli Auszeit

TETESEPT Płyn do kąpieli Auszeit oljek zapachowy ylang ylang orchidea

Zimowa edycja limitowana T by Tetesept z naturalnych olejków zapachowych. Zapewnia delikatną pielęgnację i cudowne odprężenie dzięki zmysłowemu zapachowi ylang-ylang i orchidei,


TETESEPT Sól do kąpieli
TETESEPT Sól do kąpieli bez środkow konserwujących, parafiny, silikonów i olejów mineralnych


Najbardziej pachnąca rzecz w całej przesyłce. Sól do kąpieli pobudzająca zmysły, zawierająca cenne ekstrakty z owoców. Przyjemnie pielęgnuje ciało, nadając jej jędrności i gładkości. Produkt nie zawiera środków konserwujących, parafin, silikonów i olejów mineralnych.
Znacie może coś z moich nowości ?

4 komentarze:

 1. Kocham sole do kąpieli - koniecznie napisz recenzję !
  Zapraszam do mnie na post o tegorocznym Openerze - będę bardzo wdzięczna jak zajrzysz.
  https://zozolekk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo, nawet nie znam tych produktów :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!