Musisz zobaczyć- Świąteczne filmy / blogmas2017

Dla tych, którzy mają już posprzątane, ugotowane lub po prostu musza się gdzieś schować i nie przeszkadzać przygotowałam listę świątecznych filmów, które warto zobaczyć.Wszyscy pewnie znają lubią lub nie Kevina samego w domu lub w Nowym Yorku. ten film to klasyka i co roku telewizja Polsat puszcza nam ten film. U mnie także często leci ten film w święta, nikt nie ogląda, ale leci gdzieś w tle.


CUD NA  34 ULICY 


Opis filmuSieć sklepów Macy'ego organizuje coroczną przedświąteczną paradę. Z powodu niedyspozycji zatrudnionego Św. Mikołaja, zaangażowany zostaje sympatyczny staruszek, Kris Kringle, który utrzymuje, że jest prawdziwym Świętym Mikołajem. Doris Walker, odpowiedzialna za marketing i promocję nowojorskiego sklepu Macy'ego, wychowuje córkę, Susan, w przekonaniu, że wszystkie mity i legendy są nieprawdziwe, a także podważa istnienie Świętego Mikołaja. Fred Gailey, początkujący prawnik oraz sąsiad Doris, próbuje dziewczynce przywrócić trochę dziecięcej naiwności oraz zbliżyć się do pani Walker. Fred wspólnie z Krisem Kringle postanawiają dotrzeć do serc Doris i Susan i sprawić, by uwierzyły w magię Bożego Narodzenia. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA 

Opowieść Wigilijna Charlesa Dickensa to chyba najczęściej ekranizowana historia świąteczna. 

Opis fabuły
Ebenezer Scrooge nie lubi innych ludzi. Większość życia spędza w prowadzonym przez siebie kantorze. Święta Bożego Narodzenia są dla niego najgorszym czasem w roku. W Wigilię niespodziewanie odwiedza go zjawa dawnego wspólnika, Marleya. Ostrzega go, że jeśli nie zmieni swojego podejścia do ludzi, źle się to dla niego skończy.

 I propozycja dla najmłodszych

BOŻE NARODZENIE U FLINSTONÓW


 
opis fabuły

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Wilma, Barney i Pebbles pomogą Fredowi zrozumieć, czym tak naprawdę są i jak powinien je spędzić. Pomaga im w tym nietypowy wypadek. Święty Mikołaj ulega bowiem poważnemu wypadkowi w domu Freda. Aby wszyscy ludzie otrzymali wymarzone podarki, Flintstone i jego przyjaciel muszą kontynuować jego dzieło.Znacie te filmy?  Lubicie oglądać świąteczne filmy? Macie swoje ulubione? Napiszcie w komentarzu. 

3 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!