DERMA PLUS PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ Z JAGODAMI GOJI - MOJA OPINIA

Płyn do higieny intymnej marki DERMAPLUS otrzymałam od portalu TRUSTEDCOSMETICS  w podziękowaniu za aktywność na portalu. Kosmetyk ten otrzymałam dość dawno, bowiem w maju. Trochę poczekał na swoją kolej, zapasy swoje zrobiły. Dodatkowo postanowiłam zużyć przynajmniej trzy czwarte opakowania, aby napisać rzetelną recenzję na jego temat. Teraz, gdy już opakowanie jest już na wykończeniu. mogę napisać i podzielić się z Wami opinią na temat tego produktu. 

Na początek kilka słów od producenta: 


Płyn do higieny intymnej z wyciągiem z jagody Goi z uprawy biologicznej  ma działanie oczyszczające i ochronne, dzięki obecności Aloes Vera, który zapewnia działanie przeciw wirusowe, bakteriostatyczne i przeciwgrzybiczne.


Płyn do higieny intymnej z ekstraktem z goi marki DermaPLUS łagodnym myje, coli i pielęgnuje. Receptura zawiera antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe właściwości. Preparat dba o odpowiednim nawilżenie sfer intymnych oraz zapewnia ochronę przed wpływem czynników zewnętrznych. Idealnie sprawdza się także w czasie miesiączki, nie tylko odświeża ale także przywraca równowagę fizjologiczną.

Kosmetyk może być stosowany do higieny miejsc intymnych dla dorosłych i dzieci.
  • Łagodny płyn do higieny intymnej z wyciągiem z jagody Goi marki DermaPLus nie zawiera alergenów, parabenów, formaldehydu,  substancji ropopochodnych, OGM, wazeliny i barwników.

  • zawartość niklu mniej niż 0,00

  • testowany dermatologicznieSkład:


Jagody Goi to owoce końcowa jutro tybetańskiego. Ich działanie i właściwości lecznicze są znane w krajach azjatyckich od 3000 lat. Owoce są szeroko stosowane w przemyśle kosmetycznym oraz żywnościowym, ze względu na zawartość przeciwutleniaczy które chronią komórki DNA przed uszkodzeniami wywołanymi wolnymi rodnikami lub promieniowaniem UV. Duża zawartość antyoksydantów przyczynia się do spowalniania procesów starzenia, wygładzania cery zachowanie jędrności skóry i chronią przed nowotworami. Płyn do higieny intymnej z wyciągiem z jagód Goji z popraw biologicznych i ma działanie oczyszczające i ochronne, dzięki obecności Aloe vera, które zapewnia działanie przeciwwirusowe bakteriostatyczne i przeciwgrzybiczne.


Składniki aktywne:

– Ekstrakty organiczne jagody goi – mają działanie antyoksydacyjne i odżywcze
– Aloes Vera – ma właściwości ochronne, nawilżający i Równoważenie flory bakteryjnej.Pojemność: 250 ml
Ważność od daty otwarcia: 12 miesięcy
Moja opinia:


Płyn do higieny intymnej jest zamknięty w ciemnej butelce plastikowej z zamknięciem typu Klik. Z tego co widziałam na stronie producenta płyn ten jest sprzedawany w kartoniku. Do mnie trafił jednak bez kartonowego opakowania. Z opakowania wylewa się taka ilość jaka jest potrzebna do umycia się. Nie trzeba nawet naciskać na butelkę, bo i tak poleci. 

Płyn ma bardzo przyjemny zapach, wyraźnie czuć zapach owoców goi. Konsystencja płynu jest dość gęsta i przypomina mi wydzielinę z pochwy. Płyn dobrze myję i oczyszcza strefę intymną, Nie powodował u mnie żadnej reakcji alergicznej ani podrażnień. Jednak po pewnym czasie miałam wrażenie że nadmiernie przesusza mi strefę intymna.

 Jako że bardzo lubię testować kosmetyki i znajdować inne zastosowanie danego kosmetyku. Zdecydowałam się aby ten płyn użyć do mycia twarzy. . Płyn ten jest bardzo delikatny i świetnie myję twarz. Jednak po pewnym czasie także miałam wrażenie, że mi przesusza skórę. Jednak może to być wina mojej skóry, gdyż po lecie moja skóra jest bardzo przesuszona i kapryśna. Myślę że do mniej wymagającej skóry sprawdzi się idealnie.


Miałyście może ten płyn ? Szukacie także alternatywnego wykorzystania kosmetyków, które są przeznaczone do czego innego? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!