sobota, 1 września 2018

Kinder Niespodzianka - Zwierciadło Marzeń w Domu Muzyki I tańca w Zabrzu


W pierwszy weekend września po raz czwarty do  Zabrza zawitała Kinder Niespodzianka. Musical zatytułowany w tym roku Zwierciadło Marzeń można było zobaczyć na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, po wcześniejszej rejestracji na stronie kinder.pl 

Zaczarowane Zwierciadło to magiczny przedmiot, który pozwala zobaczyć marzenia dzieci z całego świata. Od lat ukryte w Krainie Kinder Niespodzianki, służy Kinderino i Czarodziejowi
Niestety, elf Olaf, pomocnik Czarodzieja, przypadkiem rozbija Zwierciadło, a jego fragmenty ulatują w kosmos.Czy uda się naprawić Zwierciadło Marzeń? Jakie przygody czekają naszych bohaterów? Jakie marzenie skrywa elf Olaf? Wszystkiego dowiecie się, oglądając nasze kosmiczne przedstawienie.

Poza Zabrzem spektakle odbędą się jeszcze 


Łódź: 08-09 wrzesień 2018 - Teatr Wielki w Łodzi
Wrocław: 15-16 wrzesień 2018 - Hala Stulecia we WrocławiuGdynia: 22-23 wrzesień 2018 - Arena Gdynia

Na przedstawienie jest się wpuszczanym na około 10 minut przed niepoczęciem spektaklu. Na początku wydawało się będzie chaos i trzeba będzie długo czekać na wpuszczenie do środka, ale wszystko sprawnie się odbywa. Jednak, aby szybciej wejść warto mieć wydrukowane bilety.
Na sale wchodzi się kto pierwszy ten lepszy. Rodzicom z małymi dziećmi radzę,aby usiedli blisko brzegu, bo dzieci lubią wybiegać do maskotek, które tańczą podczas przedstawienia wśród publiczności.

Samo przedstawienie zorganizowane jest z rozmachem i dopięte na ostatni guzik. Myślę, że zainteresuje nawet najbardziej marudne dziecko i według mnie warto się na nie wybrać całą rodziną.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...