Kinder Niespodzianka - Zwierciadło Marzeń w Domu Muzyki I tańca w Zabrzu


W pierwszy weekend września po raz czwarty do  Zabrza zawitała Kinder Niespodzianka. Musical zatytułowany w tym roku Zwierciadło Marzeń można było zobaczyć na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, po wcześniejszej rejestracji na stronie kinder.pl 
OPIS FABUŁY

Zaczarowane Zwierciadło to magiczny przedmiot, który pozwala zobaczyć marzenia dzieci z całego świata. Od lat ukryte w Krainie Kinder Niespodzianki, służy Kinderino i Czarodziejowi
Niestety, elf Olaf, pomocnik Czarodzieja, przypadkiem rozbija Zwierciadło, a jego fragmenty ulatują w kosmos.Czy uda się naprawić Zwierciadło Marzeń? Jakie przygody czekają naszych bohaterów? Jakie marzenie skrywa elf Olaf? Wszystkiego dowiecie się, oglądając nasze kosmiczne przedstawienie.

Poza Zabrzem spektakle odbędą się jeszcze 


Łódź: 08-09 wrzesień 2018 - Teatr Wielki w Łodzi
Wrocław: 15-16 wrzesień 2018 - Hala Stulecia we WrocławiuGdynia: 22-23 wrzesień 2018 - Arena Gdynia

Na przedstawienie jest się wpuszczanym na około 10 minut przed niepoczęciem spektaklu. Na początku wydawało się będzie chaos i trzeba będzie długo czekać na wpuszczenie do środka, ale wszystko sprawnie się odbywa. Jednak, aby szybciej wejść warto mieć wydrukowane bilety.
Na sale wchodzi się kto pierwszy ten lepszy. Rodzicom z małymi dziećmi radzę, aby usiedli blisko brzegu, bo dzieci lubią wybiegać do maskotek, które tańczą podczas przedstawienia wśród publiczności.

Samo przedstawienie zorganizowane jest z rozmachem i dopięte na ostatni guzik. Na wysokim, rzekła bym nawet, na światowym poziomie. Podczas spektaklu nie ma nudy, ciągle coś się dzieje.
Myślę, że zainteresuje nawet najbardziej marudne dziecko. Warto wybrać się na przedstawienie cała rodziną.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!