Revers CAMOUFLAGE liquid corrector - bardzo jasny korektor dla bladziochów

Korektor jest jednym z najważniejszych ale  elementów mojego makijażu. Zakrywam nim sińce, przebarwienia i inne niedoskonałości. No co zwracam uwagę gdy kupuje korektor ?  Przede wszystkim na to, aby był jasny i nie oksydował.Taki jest korektor od Revers cosmetics camouflage luquid.  Ale ma on jedną wadę o której wspominam na końcu. A co to dokładnie jest? Zapraszam do przeczytania recenzji. 

Kilka słów od producenta:


CAMOUFLAGE Liquid Corrector.
Wielozadaniowy korektor w płynie, optymalnie i bez efektu obciążenia koryguje wszelkie niedoskonałości cery oraz cienie pod oczami. Sprawia że spojrzenie jest świeże i wypoczęte. Dzięki kremowej konsystencji i wysokiemu poziomowi krycia doskonale wyrównuje koloryt cery. Korektor tuszuje drobne zmarszczki, redukuje także widoczność zaczerwienień, nie rozmazuje się i nie przesuwa. Produkt można używać pod podkład lub samodzielnie. Praktyczny aplikator z aksamitną końcówką pozwala na precyzyjną aplikację.
Ultra naturalny i długotrwały rezultat. Gwarancja jednolitej nieskazitelnej cery.

Korektor dostępny jest na stronie producenta w trzech odcieniach. (101,102,103)
Ja testowałam odcień najjaśniejszy 101.
   Korektor jest jasny, idealny dla bladziochów. Nie ciemnieje. Ładnie zakrywa sińce, które zawsze u mnie są widoczne z racji tego, że uwielbiam przesiadywać po nocach...
Korektor jest z serii zastygających.Tak jak obiecuje producent nie rozmazuje się i nie przesuwa. Zarówno przypudrowany pudrem, jak nieprzypudrowany pudrem trzyma się bez zarzutu. Ładnie zakrywa wszelkiego rodzaju zasinienia, przebarwienia czy zadrapania.
Wspominałam na początku tej recenzji,że korektor ma jedną wadę, a mianowicie...
 jedynie do czego mogę się doczepić to opakowanie. Gdyż napisy na opakowaniu się ścierają. Może to nie jest jakiś tam wielki problem. Ale w przypadku, gdy mamy kilka produktów i chcemy zrobimy sobie przerwę od używania  to po powrocie do tego produktu wkrótce nie będziemy wiedzieć co to jest za produkt.


Co jest niezbędnym elementem w Waszym makijażu? Używacie korektorów ? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!