REVERS IDEAL COVER czy to podkład silnie kryjący do zadań specjalnych.

Jeżeli chodzi o dobór i kupno podkładu to jestem ciężkim, trudnym i wymagającym klientem. Jasna cera, przebarwienia i tłusta cera nie ułatwiają mi kupowanie podkładów.  nie tylko drogeryjnych. Zwykle te jasne drogeryjne podkłady lubią ciemnieć, albo wchodzą w róż. Co przy mojej mającej skłonności do zaczerwienienia cerze jest dodatkowym problem. Nie poddaje się szukam ideału. Sama bardzo lubię testować podkłady. Dlatego z przyjemnością zgodziłam się przetestować podkład IDEAL COVER LONG LASTING MAKEUP od marki Revers.


swatch kolor 05REVERS IDEAL COVER czy to podkład silnie kryjący do zadań specjalnych?  
Na początek klika słów od producenta:


Podkład IDEAL COVER
Długotrwały podkład silnie kryjący do każdego typu cery. Kremowa formuła idealnie kryje wszelkie niedoskonałości skóry, także blizny potrądzikowe, znamiona, przebarwienia oraz widoczne naczynka i rozszerzone pory. Zapewnia naturalny efekt makijażu. Posiada filtr ochronny SPF.swatch kolor 05
Do testów wybrałam odcień 05. Najjaśniejszy z pośród pięciu dostępnych z tej serii.  I był to traf w dziesiątkę. Chyba po raz pierwszy udało mi się przez Internet dobrać podkład. :) Podkład jest dostępny w czterech odcieniach. Swatche wszystkich odcieni podkładu dostępne są na stronie REVERS. 
podkład kolor 05 swatch


Sam podkład ma żółte tony, dzięki czemu idealnie maskuje zaczerwienienia. Ma delikatny i niedrażniący zapach, Gdy zrobiłam swatch na ręce było ewidentnie widać, że kolor jest za ciemny. Jednak na twarzy idealnie wtapia się w kolor skóry i co najważniejsze nie oksyduje. Co jest dla mnie najbardziej ważne. Nie lubię, gdy podkład oksyduje. Strasznie rzuca się to w oczy. Wygląda to tak jakbym właśnie wróciła z solarium.swatch 05
Tak wygląda podkład po rozsmarowaniu. Widać jak ładnie kolor wtapia się w skórę. 

Tak wygląda podkład na twarzy. Mam cerę tłustą i łojotokową,  co za tym idzie rozszerzone pory.

podkład na twarzy


Co do trwałości to podkład jest trwały. Nie ściera się, pomimo mojej tłustej cery. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym podkładem i szczerze go polecam. Podkład pokrył ładnie przebarwienia i blizny po trądzikowe. Rozszerzonych porów mi nie zakrył, ale są one wyraźnie mniejsze. Obecnie jestem także w trakcie kwasów, wiec moja cera nie jest idealna, bo ciągle się oczyszcza..
Tym razem słowa  tani i dobry idą z sobą w parze. Szkoda tylko, że podkład jest tak słabo dostępny...


Podkład możecie kupić na stronie reverscosmetics


Używacie na co dzień podkładów ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!