ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE SOFT VANILLA Z PEPCO

Kupiłam świeczkę zapachową Soft Vanilla w Pepco z czystej ciekawości. Była tania jak większość rzeczy w  Pepco. Zapłaciłam za nią około 10 złotych. Kupując tę świeczkę, nie wyobrażałam sobie, nie wiadomo czego, ani nie oczekiwałam cudów. Świeczka w matowym świeczniku prezentuje się bardzo elegancko. Ja sama uwielbiam świece, to piękna dekoracja w domu i sama od czasu do czasu je kupuje. Wszak na zapalenie świecy w domu nie potrzeba specjalnej okazji. A nawet jedna pojedyncza świeca w domu sprawi, że robi się o wiele przytulniej :) 

pepco-świece
ŚWIECA ZAPACHOWA SOFT VANILLA


W Pepco znajdziemy duży wybór świec, nie tylko zapachowych. Ja z dużej oferty sklepu Pepco wybrałam świecę zapachową o zapachu waniliowym. Świeca na sucho pachniała dosyć mocno budyniem waniliowym. Po zapaleniu unosi się delikatny aromat wanilii, taki lekko wyczuwalny. Intensywności zapachu nie ma co porównywać, chociażby do świecy zapachowej Signature.

Zobacz SIGNATURE VANILIA MILK ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE 


pepco-świece-w-szkle


skład/ingredients:

paraffin wax, palm wax, parfum/Vanilla Creamy, 2H-Chromen-2-oneŚwieca nie wypala się równo. Robi się tunel. Zostaje tak około 1 cm wosku przy ściance świecznika. Szkło jest grube, nie nagrzewa się tak mocno.
pepco-świecie-w-szkle


Miłośniczki mocno pachnących świeczek będą na pewno zawiedzione, a osoby, które nie lubią mocnych zapachów, będą zadowolone. Zapach wyczuwalny jest w odległości kilkunastu centymetrów. Z daleka nie czuć jej wcale. Gdy miałam otwarte okno, to unosił się taki delikatny obłoczek blisko świeczki. Jest to zatem klasyczna świeczka, która pięknie pachnie w szkle, po zapaleniu już nie koniecznie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!