ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE SOFT VANILLA Z PEPCO

Kupiłam świeczkę zapachową Soft Vanilla w Pepco z czystej ciekawości. Była tania, jak większość rzeczy w  Pepco, Zapłaciłam za nią około 10 złotych. Kupując tą świeczkę nie wyobrażałam sobie nie wiadomo czego, ani nie oczekiwałam cudów. Świeczka w matowym świeczniku prezentuje się bardzo elegancko. Ja sama uwielbiam świece to piękna dekoracja w domu i sama od czasu do czasu je kupuje. 

świeca z pepco dekoracja
ŚWIECA ZAPACHOWA SOFT VANILLAŚwieca na sucho pachniała dosyć mocno budyniem waniliowym. Po zapaleniu unosi się delikatny aromat wanilii, taki lekko wyczuwalny. Intensywności zapachu nie ma co porównywać chociażby do świecy zapachowej Signature.

Zobacz SIGNATURE VANILIA MILK ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE 


pepco świeca


skład/ingredients:

paraffin wax, palm wax, parfum/Vanilla Creamy, 2H-Chromen-2-oneŚwieca nie wypala się równo. Robi się tunel. Zostaje tak około 1 cm wosku przy ściance świecznika. Szkło jest grube, nie nagrzewa się tak mocno.
świeczka w szkle waniliowa soft vanilla luxury


Miłośniczki mocno pachnących świeczek  będą na pewno zawiedzione, a osoby które nie lubią mocnych zapachów będą zadowolone. Zapach wyczuwalny jest w odległości kilkunastu centymetrów. Z daleka nie czuć jej w cale.Gdy miałam otwarte okno to unosił się takie delikatny obłoczek blisko świeczki. Jest to zatem klasyczna świeczka, która pięknie pachnie w szkle, po zapaleniu już nie koniecznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © granivera.com , Blogger