ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE SOFT VANILLA Z PEPCO

Pepco ma w swojej ofercie mnóstwo świec. Znajdziemy tutaj i świece do tortu, do podgrzewaczy i mnóstwo świec ozdobnych. Od koloru do wyboru. Są one stosunkowo tanie. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, iż świece w Pepco są wykonane z parafiny. Mnie podczas zakupów w Pepco wpadła w oko świeca zapachowa w szkle Soft Vanilla, kupiłam ją z czystej ciekawości. Opinii na temat tych świeczek jest w sieci mało. Sama świeca była tania jak na swoją wielkość. Zapłaciłam za nią około 10 złotych. Kupując tę świeczkę, nie wyobrażałam sobie, nie wiadomo czego, ani nie oczekiwałam cudów. Świeczka w matowym świeczniku prezentuje się bardzo elegancko. ładnie wygląda na półce. Ja sama uwielbiam świece, to piękna dekoracja w domu i sama od czasu do czasu je kupuje. Wszak na zapalenie świecy w domu nie potrzeba specjalnej okazji. A nawet jedna pojedyncza świeca w domu sprawi, że robi się od razu o wiele przytulniej :) 

pepco-świece-ozdobne-parafina-nie-sojowa
Waniliowa świeca zapachowa z Pepco  


W Pepco znajdziemy duży wybór świec, nie tylko zapachowych. Ja z dużej oferty sklepu Pepco wybrałam świecę zapachową o zapachu waniliowym. Świeca na sucho przez zapaleniem pachniała dosyć mocno budyniem waniliowym. Po zapaleniu unosi się delikatny aromat wanilii, taki lekko wyczuwalny. Intensywności zapachu nie ma co porównywać, chociażby do świecy zapachowej Signature.

Zobacz SIGNATURE VANILIA MILK ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE 


pepco-świece-w-szkle-ozdobne


skład/ingredients z opakowania:

paraffin wax, palm wax, parfum/Vanilla Creamy, 2H-Chromen-2-oneŚwieca nie wypala się równo. Zrobił się niestety tunel. Paliłam ją dość długo, aby się wosk roztopił równomiernie. Nie roztopił się.  Zostaje tak około 1 cm wosku przy ściance świecznika. Na plus mogę napisać, że szkło, w którym jest świeca jest grube i nie nagrzewa się tak mocno. Nawet przy dłuższym kilkugodzinnym paleniu. 
pepco-świecie-w-szkleCo do intensywności zapachu to miłośniczki mocno pachnących świeczek będą na pewno zawiedzione, a osoby, które nie lubią mocnych zapachów, będą zadowolone. Zapach wyczuwalny jest w odległości kilkunastu centymetrów. Z daleka nie czuć świecy wcale. Gdy miałam otwarte okno, to unosił się taki delikatny obłoczek blisko świeczki. Jest to zatem klasyczna świeczka z marketu, która pięknie pachnie w szkle, po zapaleniu już nie koniecznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!