ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE SOFT VANILLA Z PEPCO

Pepco ma w swojej ofercie mnóstwo świec ozdobnych. Mi podczas zakupów w Pepco wpadła w oko świeca zapachowa w szkle Soft Vanilla, kupiłam ją z czystej ciekawości. Opinii na temat tych świeczek jest w sieci mało. Sama świeca była tania, tak jak większość rzeczy w Pepco. Zapłaciłam za nią około 10 złotych. Kupując tą świeczkę, nie wyobrażałam sobie, nie wiadomo czego, ani nie oczekiwałam cudów. Świeczka w matowym świeczniku prezentuje się bardzo elegancko. Ja sama uwielbiam świece, to piękna dekoracja w domu i sama od czasu do czasu je kupuje. Wszak na zapalenie świecy w domu nie potrzeba specjalnej okazji. A nawet jedna pojedyncza świeca w domu sprawi, że robi się o wiele przytulniej :) 

pepco-świece-ozdobne
ŚWIECA ZAPACHOWA SOFT VANILLA


W Pepco znajdziemy duży wybór świec, nie tylko zapachowych. Ja z dużej oferty sklepu Pepco wybrałam świecę zapachową o zapachu waniliowym. Świeca na sucho pachniała dosyć mocno budyniem waniliowym. Po zapaleniu unosi się delikatny aromat wanilii, taki lekko wyczuwalny. Intensywności zapachu nie ma co porównywać, chociażby do świecy zapachowej Signature.

Zobacz SIGNATURE VANILIA MILK ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE 


pepco-świece-w-szkle-ozdobne


skład/ingredients:

paraffin wax, palm wax, parfum/Vanilla Creamy, 2H-Chromen-2-oneŚwieca nie wypala się równo. Robił się niestety tunel. Paliłam ją dość długo, aby się wosk roztopił równomiernie. Nie roztopił się.  Zostaje tak około 1 cm wosku przy ściance świecznika. Szkło w którym jest  świeca jest grube, nie nagrzewa się tak mocno. Nawet przy dłuższym paleniu. 
pepco-świecie-w-szkleMiłośniczki mocno pachnących świeczek będą na pewno zawiedzione, a osoby, które nie lubią mocnych zapachów, będą zadowolone. Zapach wyczuwalny jest w odległości kilkunastu centymetrów. Z daleka nie czuć świecy wcale. Gdy miałam otwarte okno, to unosił się taki delikatny obłoczek blisko świeczki. Jest to zatem klasyczna świeczka z marketu, która pięknie pachnie w szkle, po zapaleniu już nie koniecznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!