Co przywiozłam ze See Bloggers i inne nowości

Czerwiec moja zaczął się od największego spotkania blogerów w Polsce. Event odbył się w Łodzi, a co się tam działo i jak wyglądało całe spotkanie opisałam Wam w poście SEE BLOGGERS 2019
Z See Bloggers podobnie, jak w ubiegłym roku przywiozłam trochę nowości. Przede wszystkim kosmetycznych.  Miałam okazję poznać  kilka firm o istnieniu których jeszcze nie wiedziałam, a inne obiły mi się gdzieś o uszy.


Markę Ingrid znam. Sama miałam lakiery tej marki. Ale z kolorówki jeszcze nic. Dlatego cieszę się że w moje ręce wpadła nowa paleta #inspiredbybeauty i kilka mniejszych drobnostek. A rozświetlacz wpadł mi w oko. Daje fajny efekt :)

naturalne ziołowe kosmetyki

Kosmetyki DLA marka istnieje już trochę na rynku i zapewne znana jest wśród dziewczyn, które preferują naturalną pielęgnację. Dla mnie ta marka jest nowością i cieszę się ze mogłam poznać tą firmę. Dla tych, którzy odważyli napić się naparu z ziół firma przygotowała fajny upominek. A mianowicie plecaczek + zestaw próbek.
APIS

Markę znałam  już wcześniej, Dzięki TRUSTBOXOM od portalu TRUSTEDCOSMETICS.
Na stoisku APIS można było w tym roku zbadać sobie cerę. I tak wyszło mi  ze mam cerę przetłuszczającą (to wiedziałam) ale odwodnioną. Kolejna ciekawostką okazało się to,  ze moje pory są średniej wielkości. Mi zawsze wydawało się i wydaje tak ciągle, że mam okropnie duże pory... Za zrobienie zdjęcia otrzymałam taki oto pokaźny zestaw.
Ja przywiozłam do domu: wodę różaną. (pachnie przepięknie), nawilżający krem do rąk i cukrowy peeling z liofilizowanymi malinami.

MIX od See Bloggers 

Tołpa, Indigo, Dottare, Makeup Revolution 

Część z tych kosmetyków otrzymał każdy w giftboxie od See Bloggers.  Druga część dostały wybrane blogerki. W specjalnym boxie dla blogerek Beauty znalazłam poza przeróżnymi kuponami zniżkowymi, bonami itd .kosmetyki od marki Indigo, tołpa, dottore, Makeup Revolution.


Natura Siberica 
Marka w tym roku ponownie pojawiła się na See Bloggers. W tym roku można było otrzymać od marki wybraną pastę do zębów. Ja wybrałam wersję do zębów wrażliwych.

BIODERMA 
Podkłąd znam i bardzo go polubiłam To moje drugie opakowanie. Więcej o nim pisałam dwa lata temu we wpisie:
Płyn micelarny w  niebieskiej wersji jeszcze nie miałam. Dlatego jestem bardzo go ciekawa. Perfumy EXSCENTI Od marki Exscenti otrzymałam perfumy plus zestaw próbek. Zestawy próbek możecie otrzymać tez sami. Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie, podacie swoje dane. Nic nie trzeba więcej robić. Próbki zostaną nam automatycznie wysłane.LILY LOLO 
Minerały LILY LOLO miałam okazje już poznać. Teraz mam przyjemność poznać krem BB. Jestem po pierwszych testach i jestem bardzo zadowolona. Krem ładnie stapia sie ze skórą. Nie matuje, ale nie szkodzi, bo po przypudrowaniu bardzo fajnie trzyma sie na twarzy. wrócę tutaj z szeroką recenzją tego kremu BB.


I to by było na tyle. Znacie coś z moich nowości ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!