Oryginał czy podróbka ? Sprawdź to z perfumomaniak.pl

Nasz rynek jest zalany podróbkami perfum. Janusze biznesu sprzedadzą wszystko, co się da. Niech Was nie zwiedzą piękne zdjęcia... Wszystko można ukraść. Nie raz nacięłam się na „oryginały”, które nawet koło oryginałów nie stały... Chcąc kupić oryginał wybór mamy taki albo kupujemy w perfumerii, płacąc nie raz ciężkie pieniądze, albo kupujemy gdzieś taniej, nie zawsze będąc pewnym co do oryginalności. Tym samym ryzykując zakup podróbki. Dla wszystkich tych, którzy chcą kupić oryginalne perfumy taniej. Mam fajne narzędzie- wyszukiwarkę cenową, dzięki której możecie wyszukać taniej tylko oryginalne perfumy w 75 sprawdzonych sklepach.


jak-rozpoznać-podróbkę-perfum


W dzielniejszych czasach wszystko idzie podrobić. A podróbki nie raz wyglądają lepiej niż oryginały. To pewnie wiecie. Sklepy internetowe powstają jak grzyby po deszczu. Nie wszystkie sklepy sprzedają oryginały. Gdy kupujemy perfumy poza stacjonarną perfumerią, podejmujemy nie lada ryzyko. Nikt nie lubi przepłacać, ale także nikt też nie lubi kupować podróbek. Zwłaszcza gdy chcemy kupić perfumy na prezent. Samotne szukanie ofert na wielu stronach sklepów jest też meczące. Dlatego tutaj przychodzi nam z pomocą nowa porównywarka cenowa- perfumomaniak.pl. Dzięki tej wyszukiwarce zaoszczędzimy mnóstwo czasu i pieniędzy.

podróbka-perfum-jak-rozpoznaćWyszukiwarka perfumomaniak.pl została stworzona przez perfumoniaków z forum wizaz.pl. Obecnie w bazie wyszukiwarki znajduje się 75 sprawdzonych sklepów. Są to wiarygodne perfumerie internetowe.

O wyszukiwarce, jak działa ? 

jak-poznać-podróbkę-perfum


Porównywarka cenowa perfumomaniak przeszukuje tylko sprawdzone, wiarygodne perfumerie (potwierdzone przez społeczność "perfumomaniaków" z for i grup FB, osoby, które znają się na perfumach i potrafią odróżnić podróbę od oryginału) Można więc śmiało polować na okazje, bez ryzyka. Przy każdej ofercie widać również cenę za ml, łatwo więc porównać, którą pojemność najbardziej opłaca się kupić. Ponadto po założeniu konta można sobie ustawić alerty cenowe — dostajemy maila, kiedy dla wybranych perfum pojawi się oferta z ceną niższą niż X (można sobie ustawić za butelkę lub za ml). Planujecie zakup kilku rodzajów perfum na raz? Nic prostszego. Dodajecie nazwy i pojemności do wyszukiwarki i już macie gotowy wynik. Proste, prawda ?

Jak rozpoznać podróbkę ? 

Najprościej poznać podróbkę perfum po korku. Zwykle producenci podróbek przykładają do niego najmniejszą wagę. Jak korek na butelce przysłowiowo dynda, nie zamyka butelki, tak jak powinien, to powinna zapalić się Wam czerwona lampka ostrzegawcza. To na pewno jest podróbka. Innym ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę to krzywo naklejone naklejki na butelkach. Żadna szanująca się firma nie wypuści na rynek produktów, które są wykonane w sposób niedbały. Takie produkty szkodzą wizerunkowi marki. Nawet jeśli takie coś wyjdzie przez przypadek z taśmy produkcyjnej, to zostanie po prostu zutylizowane. Marka nie wypuści tego na rynek. Nie ma co wierzyć w zapewnienia sprzedawcy, że są to odrzuty. Zbyt atrakcyjna cena. To chyba najważniejsze kryterium. Okazja — perfumy Chanel za 50 zł ? To nierealne. Zdarzają się oszuści, którzy mają tupet i próbują nam opchnąć za kilka stówek ich „oryginał". Każde opakowanie nowych perfum powinno być zafoliowane. Folia powinna być cienka. Nie chce straszyć, ale ile to jest kupić puste opakowanie po perfumach? Pełno jest takich ogłoszeń na stronach z ogłoszeniami i na portalach aukcyjnych. Dlatego nie ma co ryzykować. Warto skorzystać z porównywarki i kupować perfumy ze sprawdzonych źródeł.


Podoba Wam się taka wyszukiwarka?  Gdzie najczęściej kupujecie perfumy ? 

1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!