Szczotka do włosów Elite z Biedronki - czy warto ?


W obecnej promocji w Biedronce jest w sprzedaży szczotka do włosów marki Elite. Jest to szczotka do włosów wykonana w technologii less Plastic. Oprócz szczotek w ofercie znajdziemy także gumki do włosów i klamry do włosów. Sama miałam ochotę kupić sobie nową klamerkę do włosów. Szkoda tylko, że w ofercie są tylko takie małe. Gdy kiedyś pojawią się większe w sprzedaży, chętnie kupię takową. Wracając do szczotki to jest ona dostępna w trzech kolorach: zielonym,  czarnym i beżowym. Jak dla ten zielony to nie jest do końca zielony. Kolor jest nieoczywisty, jak dla mnie jest to kolor miętowy. Przed zakupem trochę się zastanawiałam nad kolorem. Nie chciałam kolejnej czarnej szczotki. W końcu mój wybór padł na szczotkę w tym nieoczywistym miętowym kolorze.

biedronka-szczotka-do włosówSzczotka do delikatnego rozczesywania włosów i masażu skóry głowy - elite Eco-friendly Szczotka została wykonana w technologii Less Plastic. To pierwszy krok w stronę świadomych zakupów. Do produkcji szczotek użyto naturalnych surowców. Szczotka jest elastyczna, ergonomiczna, masuje skórę głowy pobudzając krążenie i działając odprężająco. Igły Flex, delikatnie rozczesują włosy każdej długości, na sucho jak i na mokro. Szczotka ma być odporna na ciepło suszarki. Idealna do codziennej pielęgnacji włosów każdego rodzaju,-biedronka-szczotka-do włosów


Think Green 


Opakowania szczotek, jak i całej serii wykonane są zgodnie z ideologią zero waste lub less waste. Ideologia ta polega na tym, aby kupować produkty bez zbędnych elementów, które trafiają do kosza zaraz po zakupie. Zgodnie z tą ideologia należy wybierać produkty, których opakowania wykonane są z papieru. Kupując starajmy się wybierać produkty, które zawierają jak najmniej plastiku. Plastik jest bowiem najbardziej szkodliwym materiałem dla środowiska. Kupując produkty wybierać najlepiej produkty, które są wykonane z surowców naturalnych, których pozyskanie nie powoduje degradacji środowiska naturalnego.


biedronka-szczotka-do włosów

 

Używaj produktów społecznie odpowiedzialnych tj takich przy wytworzeniu których nie są zatrudniane dzieci, respektowane są normy pracy, nie ma  żadnej dyskryminacji, pracownicy są godnie wynagradzani i przestrzegane są zasady ochrony środowiska naturalnego. Producent posiada certyfikat BSCI, który potwierdza, iż w procesie produkcji przestrzegane są normy etyczne, społeczne i środowiskowe. Tyle o samej ideologii, a jak szczotka?


biedronka-szczotka-do-włosów


Szczotka do włosów cienkich ECO-FRIENDLY
  • zawiera naturalny składnik – słomę
  • elastyczna i ergonomiczna, masuje skórę głowy, poprawiając krążenie i działając odprężająco
  • igły flex, które delikatnie rozczesują włosy, dodatkowo są powleczone węglem drzewnym z bambusa o właściwościach antybakteryjnych
  • do wyboru kolor naturalny, zielony i czarny

biedronka-szczotka-do włosów


 Moja opinia: 

Właściwie to nie potrzebowałam kolejnej szczotki do włosów. Sama mam szczotkę Oliwia Garden, która bardzo dobrze mi służy. Jednak cena 12 złotych to po pierwsze nie majątek, a po drugie warto w zapasie mieć jakąś szczotkę.Poza tym, gdyby mi się nie sprawdziła ta szczotka to czesałabym nią koty :P  Sama szczotka dobrze rozczesuje włosy. Nie drapie skóry głowy. Włosy, które zostają na szczotce po czesaniu, łatwo się ściągają palcami ze szczotki. Nic nie zostaje. Samą szczotkę dobrze trzyma się dłoni. Dzięki matowemu wykończeniu ze żłobieniem w rączce, szczotka nie wyślizguje się z rąk. Nawet, wtedy gdy mamy mokre ręce. Jestem mile zaskoczona tą szczotką. Nie spodziewałam się, że pomimo niskiej ceny szczotką da się czesać, bez szarpania za włosy.  Igiełki szczotki, które wyglądają na cienkie i jakby miały się za chwilę wygiąć albo połamać, szybko wracają do na swoje miejsce. Jeżeli szukacie nowej szczotki, która rozczesze Wam włosy bez szarpania i wyrywania włosów, jest w w fajnej niskiej cenie, a dodatkowo wykonana jest ze w technologii less plastic. To polecam Wam tą oto szczotkę marki Elite z Biedronki.


szczotka-do włosów-biedronka

Czym najczęstszej czeszecie włosy? 

1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!