Humble Brush, bambusowa szczoteczka do zębów

Czy wiecie, że każdego roku jest produkowanych 3,6 miliarda plastikowych szczoteczek do
zębów? Przerażające, zwłaszcza że większość z nich kończy w oceanie i na wysypiskach śmieci. Możemy to łatwo zmienić, wybierając ekologiczne szczoteczki, jak ta marki Humble Brush.


humble brush

Szczoteczka bambusowa, humble brush szczoteczka bambusowa do zebów


Szczoteczka @thehumble.co posiada rączkę wykonaną z w 100% biodegradowalnego, pochodzącego ze zrównoważonych upraw bambusa - najszybciej rosnącej rośliny na ziemi. Bambus ma także naturalne właściwości antybakteryjne, co oznacza, że nie ma potrzeby stosowania nawozów ani pestycydów podczas jego uprawy.


Dodatkowo, każda sprzedana szczoteczka Humble pomaga potrzebującym dzieciom uczestniczyć w kompleksowym programie profilaktyki higieny jamy ustnej.

100% RECYKLINGU. Opakowanie wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu, a
wewnętrzną osłonkę szczoteczki z kompostowalnego papieru.
Produkt wegański, niezawierający Bisfenolu A (BPA). Cruelty-Free.
Sama szczoteczka jest bardzo dobrze wyprofilowana, a włosie jest średnio twarde. Nie jest ostre. Nie pokaleczycie sobie nią dziąseł. Ja mam wrażliwe dziąsła i szczoteczka świetnie się na nich spisuje.  Bardzo dobrze się nią myje zęby. Jestem zachwycona. Bambusowa szczotka to doskonała alternatywa dla plastikowej szczoteczki do zębów. Taką szczoteczką szczotkowanie zębów to przyjemność.
Co do ceny to szczoteczka jest tania - ceny w internecie zaczynają się od 9,99 złotych. 

Włosie szczoteczki jest wykonane w rożnych kolorach. Warto na to zwrócić uwagę, gdy kupujecie więcej sztuk dla swoich bliskich, wtedy na pewno nikt się nie pomyli.

Szczoteczkę Humble Brush kupicie m.in w sieci drogerii Rossmann.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!