Nou. mgiełka do ciała Bergamotka

Marka Nou kojarzy się większości nam z wodami perfumowanymi z linii Nou Flowers. Motywem przewodnim zapachów są kwiaty. Nie tak dawno marka wydała nowość: mgiełki do ciała , które doskonale uzupełniają znane już nam wody perfumowane. Mgiełki nie są tak mocno naperfumowane, jak perfumy. Można z nich korzystać tak często, jak mamy ochotę.  Są idealnym wyborem, gdy chcemy się odświeżyć w ciągu dnia. 

nou-mgiełka-do-ciała-rossmann


Nou. mgiełka do ciała Bergamotka 


Mgiełka do ciała dla kobiet NOU Bergamot wspaniale odświeża i koi zmysły. Zostawia na ciele orzeźwiający zapach cytrusów i bergamotki, doprawione wonią kardamonu i zielonych listków. Łagodności dodają jaśmin, zielona herbata, irys i lilia, a ciepła drzewo cedrowe i piżmo.

 
NUTY ZAPACHOWE:

nuta głowy: cytryna, bergamota, kardamon, zielone liście
nuta serca: jaśmin, zielona herbata, irys, lilia
nuta bazy: drzewo cedrowe, piżmo

opinie-rossmann-perfumy-nou

Mgiełki do ciała NOU są dostępne w pięciu wariantach:
  •  NOU Jasmin
  •  NOU Tuberose 
  •  NOU Rose Patchouli 
  •  NOU Bergamot
  •  NOU Cherry Blossom
 
Mgiełki są dostępne w sieci drogerii Rossmann. Cena standardowa - 29.99/ 200 ml Często są w promocji po około 17 złotych. 


Mgiełka jest delikatna niczym mżawka. To zasługa aplikatora, który nie zacina się, a dozuje odpowiedną ilość mgiełki. Sam spryskiwacz rozpyla zapach równomiernie. Nie ma pojedynczych dużych kropel. Dzięki czemu można nią spryskać, nie tylko ciało, ale i ubranie. Nie zostawi plam! 
W tego typu produktach najważniejszy jest spryskiwacz. To on robi robotę i wpływa na naszą opinię. Gdy aplikator jest daremny, wiele produktu się marnuje. Tutaj tego nie ma. Można położyć butelkę i nic się nie wyleje. Możemy być pewni, że  w tym wypadku 200 ml, jakie ma butelka wystarczy nam na bardzo długo. 

Sama mgiełka nie tylko chłodzi i daje uczucie natychmiastowego odświeżania naszego ciała, ale do tego zostawia subtelny zapach kwiatów i z domieszką owoców. Sam zapach jest niezwykle energetyczny i odświeżający. Zaskoczyła mnie trwałość tej mgiełki. Należy wziąć po uwagę to, że jest to mgiełka do ciała, a nie perfumy. A i tak zapach na skórze jest wyczuwalny przez około cztery godziny. W razie potrzeby można się spryskać ponownie. A na ubraniach zapach jest wyczuwalny jeszcze na drugi dzień. 
  
 
   

Wolicie mgiełki do ciała czy perfumy? Znacie zapachy Nou? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!