Z cyklu Biedronkowe love - mydło antybakteryjne Linda w płynie

Po wpadkach z produktami antybakteryjnymi z Biedronki z dużą rezerwą podeszłam do mydła antybakteryjnego Linda. Przed zakupem je powąchałam. Nie chciałam powtórki ze śmierdzącym żelem antybakteryjnym. O dziwo mydło ładnie pachniało. Wyraźnie czuć cytrusowo-grejprutowe nuty zapachowe. I to te nuty zapachowe przekonały mnie do zakupu. Zaryzykowałam, wzięłam od razu dwie butelki. Wkrótce wróciłam po kolejne, a odkąd pojawiły się wkłady uzupełniające o pojemności 1 litra, kupuje tylko wkłady. Za opakowanie o pojemności 1 litra zapłacimy około 7 złotych. To śmieszna cena, biorąc po uwagę wydajność, ładny zapach i działanie mydła. 
 

niebieskie-mydło-antybakteryjne-linda
 
Z cyklu Biedronkowe love - mydło antybakteryjne Linda w płynie


Niebieski kolor z pewnością nawiązuje do środków antybakteryjnych. To jedyne podobieństwo ze środkami bakteryjnymi. Samo mydło jest delikatne, zostało stworzone aby zadbać o skórę dłoni, pozostawiając je gładkie i nawilżone. Starannie dobrane składniki oraz delikatny świeży zapach pozostawiają uczucie higienicznej czystości. 

Kosmetyk ma przyjemną konsystencję, domywa nawet najbardziej brudne ręce np. ze smaru itp. Mydło daje uczucie świeżości i nie podrażnia nawet bardzo suchej skóry. To ostania cecha jest bardzo ważna. W dobie musowego używania środków antybakteryjnych. Większość z nas ma już mocno przesuszone ręce przez płyny i żele antybakteryjne. Więc nie ma sensu dokładać sobie jeszcze w domu dodatkowych wysuszaczy.   

Ja używam tego mydła do mycia rąk, ale mojemu mężowi zdarzyło się kilka razy umyć nim włosy tak na szybko. Był zadowolony z efektu. Skoro mydło ma właściwości antybakteryjne, to zaczęłam używać go do mycia pędzli i gąbek do makijażu. Szybko rozprawia się z resztkami podkładu, korektora i innych płynnych kosmetyków. Rach-ciach i już wszystko umyte, czyste i pachnące.

niebieskie-mydło-antybakteryjne-w-płynie-z-biedronki

 

Kosmetyk jest wydajny i niedrogi. Niska cena to dodatkowa zaleta. Pomimo właściwości antybakteryjnych mydło kosztuje tyle samo co inne wersje zapachowe dostępne w Biedronce.  Opakowanie z dozownikiem jest ładnie zaprojektowane, nie jest za duże. Pompka dobrze działa. Nie zacina się. Miałam już kilka opakowań w pompce, a jak pojawiły się wkłady uzupełniające, to zostawiłam sobie jedno opakowani i cały czas dolewam do niego mydło. Pompka dalej działa jak nowa.
 

skład-mydło-antybakteryjne-linda-biedronka


Mydło antybakteryjne Linda to jeden z lepszych produktów Biedronki, który dostaniecie na dziale chemicznym. Szybko znika z półek. Czasami trzeba na nie wręcz polować. Co patrząc na niską cenę, dużą pojemność i działanie wcale mnie nie dziwi. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!