Deska szklana, niebanalny dodatek do kuchni

    W dzisiejszych czasach deski szklane nie są już takie nudne i monotonne jak jeszcze kilka lat temu. Obecnie mamy bardzo duży wybór kolorów, wzorów oraz kształtów.  Jest w czym wybierać i nawet największa maruda coś znajdzie dla siebie. Deska szklana swoim designem spełni również rolę ciekawej ozdoby na kuchennym blacie albo w dowolnym pomieszczeniu w każdym domu. 

Dekoracje szklane, dekoracje do domu - tylko wyobraźnia Cię ogranicza

czarnobiała-deska-szklana

Kto powiedział, że deska szklana nada się tylko do kuchni Nic bardziej mylnego. Otóż deska szklana o odpowiednich wymiarach, może być także oryginalną ozdobą biurka czy komody. Oprócz niewątpliwych walorów ozdobnych deska chroni także powierzchnię przed zarysowaniem.Deski szklane w odróżnieniu od desek drewnianych, łatwiej utrzymać w czystości. Można je myć w zmywarkach lub używać płynów do mycia, które zapobiegają rozwojowi bakterii. Jedyną wadą deski szklanej jest to, że nieumiejętnie używana może pęknąć, aby temu zapobiec, deska musi leżeć na blacie, tak aby nie wystawała poza blat lub ma być oparta  stabilni eo ścianę. Trzeba także pamiętać, iż szklana deska jest szklana. Tak wiem brzmi to, jak masło maślane, ale wiele osób zapomina, że deska jest szklana i tłucze na niej kotlety, a później zdziwienie, oj deska pękła

Szeroki wybór szklanych desek do krojenia znajdziecie w sklepie https://wallmuralia.pl/  Firma ma ogromny asortyment. Jest, w czym wybierać  i przebierać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja z szerokiego asortymentu sklepu wybrałam  dwie duże szklane deski do krojenia  Jedna jest z napisem love w fajnym beżowym kolorze. Drugą deskę zdobi minimalistyczny motyw dmuchawców na białym tle. Niniejszy motyw idealnie będzie pasować do wnętrza w stylu skandynawskim, gdzie nacisk kładzie się na świetny design zaklęty w proste formy. Gdyż kuchnia w stylu skandynawskim to kuchnia, w której dominują jasne, stonowane kolory i naturalne materiały. A deska szklana w minimalistyczne dmuchawce doskonale się w ten trend wpisuje. 

  
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!