Serum do brwi Brow Genius®, Anastasia Beverly Hills

     Kilka lat temu dzięki zawartości jednego z boxów dodanego jaki gratis do zakupów dostałam żel do brwi marki ABH. Od pierwszego użycia byłam zachwycona efektem, jaki dzięki niemu uzyskałam. Minęło kilka lat, a ów żel dalej należy do moich ulubieńców. Nie tak dawno w moje ręce wpadło serum do brwi tejże marki. Brow Genius®. Marka Anastasia Beverly Hills to marka klasy premium, potęga w dziale Beauty. Słynie z innowacyjnych produktów, które rewolucjonizują rynek Beauty. . Mamy tutaj oczywiście bardzo dobrej jakości opakowanie, które nie rozwali się pod wpływem używania, jak i przemyślany aplikator, który ułatwi nam korzystanie z kosmetyku. 


.Anastasia Beverly Hills serum do brwi Brow Genius®

 

W składzie znajdziemy  sześć składników odmładzających w przemyślanej, przynoszącej wiele korzyści formule, która działa natychmiast i z czasem, aby stworzyć wymarzony wygląd naszych brwi.
To coś dla osób, które marzą o miękkich, elastycznych, zdyscyplinowanych i pełnych brwiach. Formuła została zaprojektowana, tak aby odżywiać, dyscyplinować i przekształcać brwi.

W składzie znajdziemy:
 

-Peptyd sformułowany z wyciągiem z czerwonej koniczyny zapewnia pełniejsze wykończenie, jednocześnie chroniąc brwi przed złamaniem.

-Koreański czerwony żeń-szeń pomaga wyraźnie pogrubić brwi.

-Pantenol pomaga zmiękczyć, wygładzić i ujarzmić suche lub niesforne włoski, dzięki czemu brwi są bardziej zdyscyplinowane i łatwiejsze w pracy.

-Biotyna pomaga powlekać włosy dla widocznie pełniejszego wykończenia.

-Olej rycynowy pomaga chronić, odżywiać i naprawiać brwi, jednocześnie tworząc zdrowe środowisko na skórze i wokół mieszków włosowych.

 


Z natury mam gęste brwi jednak są takie miejsca, gdzie przez depilację woskiem  moje brwi straciły trochę na objętości i zrobiły się niefajne prześwity. Właśnie na tych miejscach zależało mi w szczególności i od  widocznych efektów w tym miejscu opiera się moja opinia. Co mogę powiedzieć po długim używania serum Brwi Genius, A mianowicie efekty są, choć potrwało to dłuższą chwilę, zanim pojawiły się nowe włoski. Dodatkową zaletą jest to, iż, produkt ma łatwy aplikator w formie pędzelka. Serum jest wydajne, szybko się wchłania i nie powoduje reakcji alergicznych. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!