Rimmel, tusz do rzęs Wonder Volume Thrill Seeker

    Dobry tusz do rzęs jest na wagę złota. Nie powiem, ale znaleźć dobry tusz to nie lada wyzwanie. Nie tak dawno w moje ręce wpadł tusz do rzęs marki Rimmel Wonder Volume Thrill Seeker. To gorąca nowość od marki Rimmel. Tusz ma być dobrym tuszem do stosowania na co dzień. Nadaje rzęsom niezwykłą objętość, przy czym ich nie obciąża. 

Mascara Rimmel,  Wonder Volume Thrill Seeker


Czym różni się nowa mascara Rimmel od innych tuszów do rzęs dostępnych na rynku? W maskarze Rimmel Wonder Volume Thrill Seeker zastosowano wyjątkową szczoteczkę z ultra miękkich włókien, które rozdzielają każdą rzęsę. Szczoteczka jest łagodna dla włosków, gładko się po ich przesuwa, umożliwiając łatwą aplikację kolejnych warstw, nie brudząc przy tym oczu.  


Kremowa formuła tuszu Rimmel Wonder Volume Thrill Seeker jest bogata w odżywczy pantenol, który pielęgnuje rzęsy. Tusz ma fajną, oryginalną szczoteczkę w kształcie klepsydry, która gładko się przesuwa po rzęsach, rozdziela każdą rzęsę i nadaje im objętość od nasady aż po same końce. Dzięki temu mamy większą  objętość i długość rzęs. Tusz nie rozmazuje się i nie tworzy grudek, nie osypuje i nie odbija. Jest idealny do całodziennego makijażu.    

 
Mascarę Rimmel Wonder Volume Thrill Seeker możecie kupić m.in w drogerii Rossmann, Hebe czy Natura. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!