L'oreal Paris Elseve hialuronowe plump serum nawilżająco wypełniające

     Co sprawia, że miło używa się kosmetyków do włosów? Oczywiście jest to zapach. To on sprawia, że decydując się na zakup kosmetyków do włosów zwykle on jest decydującą kropką nad i, która przelewa szalę. Zapach jednak nie może być nachalny, a subtelny, tak aby milo się go wdychało. Moje ostatnie odkrycie to serum do włosów marki L’oreal. Nie tylko pachnie cudownie, ale i fajnie działa na moje włosy.  L'Oréal Paris Elseve hialuronowe serum- Ten zapach 


Zapach to na to zwróciłam uwagę pierwszy raz, gdy  użyłam tego serum. Właściwie to nie znam osoby, ktiórq się  nim zachwyca. Jednak sam zapach to nie wszystko, by stał się moim ulubieńcem. Przy aplikacje serum tworzy się taka delikatna mgiełka, która osadza się na włosach. To on sprawia, że włosy są delikatne,  mięciutkie, ujarzmione i wyglądają tak jakbyśmy wyszli od fryzjera. Ten efekt pogłębia się, gdy wysysze włosy suszarką. 

Opakowanie w uroczym fioletowym odcieniu ze spryskiwaczem. (Marzy mi się zakup takiego materiału na gumki na włosy). Spray działa od pierwszego psiku i włosy po nim są wygładzone ładnie pachną. Spray można używać w dowolnym momencie w ciągu dnia. Nie zauważyłam, aby obciążał włosy. Tak udane spotkanie ze sprayem do włosów sprawiło, że mam ochotę poznać inne kosmetyki z tej serii. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!