Rated Green, Rosemary, kuracja do skóry głowy z aktywnym węglem i rozmarynem

    Dzisiaj, kilka słów o moim ostatnim odkryciu. To kosmetyk, który poznałam w ostatnim boxie Pure Beauty. Mowa  o regulującej kuracji do skóry głowy z aktywnym węglem i rozmarynem, marki Rated Green. Myślę, że gdyby nie box Pure Beauty to w drogerii przeszłabym obojętnie obok tego kosmetyku. Zaintrygował mnie i opis i obietnica producenta, co do sposobu działania, a że moje włosy, zwłaszcza skóra głowy przez moje zaniedbanie trochę ucierpiały. To mogę powiedzieć, że kosmetyk ten wpadł w moje ręce w odpowiednim czasie, w sam raz, aby go od razu przetestować i podzielić się moją opinią na jego temat.
Rated Green, Rosemary, kuracja do skóry głowy z aktywnym węglem i rozmarynem   

 

Jak wspominałam w prezentacji boxa Pure Beauty, You're So Cute w moje ręce trafiła wersja oczyszczająca do skóry głowy.z aktywnym węglem i rozmarynem. Co dla osoby, która  ostatnimi czasy zaniedbała pielęgnacje włosów jest zbawieniem. Kuracja do skory głowy wg. producenta jest luksusową aromaterapią dla zestresowanej skóry głowy. Jest przeznaczona dla przetłuszczającej się skóry głowy, ma ją odświeżyć i przywrócić komfort świeżości i czystości. To kosmetyk o dwojakim działaniu: działa i na skórę głowy i na całą długość włosów. Po zastosowaniu kuracji do skóry głowy nie trzeba używać już odżywki, ani maski do włosów. Można stosować codziennie, 

Specyfik zawiera 97% naturalnych składników i jest certyfikowany przez Eco-cert. Nie zawiera silikonów. Zawiera organiczny sok z liści rozmarynu, otrzymywany w procesie Cold-Brew (czyli parzenia na zimno) oraz starannie dobrane inne składniki roślinne. Dodatek węgla aktywnego wpływa na regulacje sebum, sprawia, że  przetłuszczająca skóra głowy jest nie tylko oczyszczona, ale i  wzmocniona  i zrewitalizowana, a włosy lekkie i wyjątkowo miękkie. Nie zawiera szkodliwych konserwantów, takich jak parabeny, izotiazolinony czy phenoxyethol.  I oczywiście kosmetyk został przetestowany dermatologicznie. 


Rated Green, kuracja do skóry głowy jak używać ? 

Kosmetyk w wygodnej tubie zamykanej na klik. Po umyciu włosów ulubionym szamponem należy nałożyć kosmetyk na skórę głowy i na całą długość włosów. Następnie wmasować w skórę głowy i  po 5 minutach spłukać. Na końcu  wysuszyć włosy, jak zwykle. Rated Green, Kuracja do skóry głowy, efekty ? 

W momencie nałożenia na skórę głowy poczułam  przyjemną ulgę. Moja zaczerwieniona skóra się wyciszyła, przestała swędzieć. Po umyciu włosów skóra była bardzo  ukojona, włosy wyraźnie odświeżone, a ta świeżość długo się utrzymywała.  Nie mogę pominąć także przyjemnego uczucia   chłodku, który poczułam w momencie, gdy kosmetyk zaczął działać. 

Kosmetyk łatwo wypłukuje się skóry głowy, nie brudzi wszystkiego wokoło, w miarę jak się wypłukuje czuć niesamowitą gładkość włosów.  woda przyjemnie spływa po włosach, jak po maśle. Włosy nie potrzebują już żadnej  odżywki, można je rozczesać nawet palcami. Ja jako osoba, wiecznie ze spłatanymi włosami bardzo doceniłam tę różnicę. Włosy po wysuszeniu są sypkie, miękkie, sprężyste i nieobciążone. łatwo się układają, są podatne na stylizacje. Kosmetyk nie podrażniał mi skóry głowy, pomógł uporać się z lekkim zapaleniem i zaczerwieniem skóry głowy, a także fajnie wpłynął na stan włosów. Same włosy po myciu długo postały świeże, nie było konieczności szybkiego mycia włosów. Co dla osób, które codziennie muszą myć włosy może okazać się wybawieniem. Mogę śmiało powiedzieć, że  regulująca kuracja dla skóry głowy z


Podsumowując moją opinię jestem mile zaskoczona tym kosmetykiem, w przyszłości pewnie będę polować na promocję i kupię sobie nie jedno opakowanie i tak jak napisałam na początku tego wpisu, gdyby nie pudełko Pure Beauty pewnie w drogerii nie zwróciłabym większej uwagi na ten kosmetyk, a jest tego z pewnością warty. To mój osobisty kandydat na ulubieńca roku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!