Adopt, woda perfumowana, Sweet Romance

     W boxie Pure Beauty woda perfumowana Adopt dostępna była w trzech losowych wariantach: Sweet romance, Lady glitter i Midnight for her. Do mnie trafił losowo pierwszy wariant. Jakie było moje zaskoczenie, gdy sprawdziłam, jakie są inne warianty zapachowe. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że marka ma w swojej ofercie ponad setkę różnych wariantów zapachowych i nie są to żadne zamienniki!. Jest w czym wybierać i przebierać. Myślę, że nawet osoby z bardzo wybrednym gustem znajdą coś dla siebie. Woda perfumowana Adopt - małe opakowanie duża moc 

Wody perfumowane produkowane są samej stolicy perfum- Grasse.  Za zapachami Adopt stoi Philp Hardel. Ten sam, który w przeszłości tworzył zapachy dla Kenzo i LVMH. Opakowanie w stylu perfumetki  jest poręczne i zmieści się do każdej torebki. A każda wersja zapachowa ma oddzielną szatę graficzną. Tak, aby nie pomylić się z innym wariantem zapachowym. 

Woda perfumowana Adopt, nuty zapachowegłowa: melon, jeżyna, śliwka

serce: różowy fiołek

podstawa: białe piżmo, drzewo sandałowe

Woda perfumowana Adopt, trwałość 

Jeżeli chodzi o trwałość to na przykładzie zapach sweet romance mogę powiedzieć, że gdy rano popsikałam tym zapachem jedwabną apaszkę to wieczorem, a nawet nazajutrz było czuć przyjemny i wyraźny zapach. Jestem mile zaskoczona trwałością, bo nie spodziewałam się, że zapach będzie tak długo pachnieć. Zapachy marki Adopt kupicie w drogeriach Rossmann. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!