Stars from the stars, tusz do rzęs Stars Extreme Lashes

    Tusz do rzęs to podstawowy produkt do makijażu oczu, który ma na celu podkreślenie, wydłużenie i zagęszczenie rzęs, nadając oczom intensywny i atrakcyjny wygląd. Wybór odpowiedniego tuszu do rzęs może zależeć od wielu czynników, w tym od efektu, który chcesz osiągnąć, rodzaju szczoteczki tuszu i specyficznych potrzeb rzęs. Z marką Stars from the stars miałam do tej pory styczność tylko z kosmetykami do pielęgnacji ciała i włosów. Byłam mocno zdziwiona, gdy w boxie Pure Beauy znalazłam tusz do rzęs. Dlatego dla mnie tusz do rzęs z tej marki to bardzo ciekawa nowość, którą musiałam od razu otworzyć. 

 
Stars Extreme Lashes, tusz do rzęs w kolorze czarnym             
                                                                                                                         

 

tusz do rzęs stars extreme lashes w kolorze czarnym, pogrubia i rozdziela rzęsy, dodając im nieziemskiej objętości. Gwiezdny efekt na wyciągniecie ręki.

 


Jestem alergikiem i bardzo często zdarza się tak, że nagle ni z gruszki ni z pietruszki zaczynają mnie szczypać i łzawić oczy. Dlatego tez do przetestowania najnowszego tuszu podeszłam z rezerwą. Do testu wybrałam sobie taki dzień, w którym za długo nie wychodziłam z domu. Tak, aby w razie konieczności od razu zmyć tusz z rzęs. 
Szczoteczka tuszu jest stożkowa, dzięki czemu dobrze dociera nawet do tych  najmniejszych włosków. Ładnie pogrubia i rozdziela rzęsy i dodaje nieziemskiej objętości. Dzięki czemu rzęsy wyglądają gęściej, jak i pełniej.  

Sam tusz nie skleja rzęs, ani nie obciąża spojrzenia, nosząc go przez cały dzień, nie czuje go na rzęsach. Oczy mi nie łzawią, a tusz nie osypuje się w ciągu dnia. Rzadko kiedy zachwycam się tuszem do rzęs. Mam krótkie rzęsy i niespecjalnie gęste.  Dlatego też znaleźć dobry tusz to jest dla  mnie wyzwanie. 

Mascara Stars from the Stars to jeden z tych nielicznych na rynku tuszy, który, który  mogę  używać od razu, bez czekania aż tusz dojdzie do siebie.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!