Pielęgnacja włosów kosmetykami Olaplex: klucz do zdrowych i lśniących włosów

  W dzisiejszych czasach dbanie o siebie jest nieodłącznym elementem naszego życia, dbamy o siebie od wewnątrz jak i od zewnątrz. Zwracamy uwagę na to co kupujemy. Nie od dzisiaj wiadomo, ze najlepsze efekty włosom dadzą kosmetyki profesjonalne premium. Obecnie łatwo można je kupić, nie trzeba nigdzie jeździć, zamawiać z zagranicy i czekać w nieskończoność. Wystarczy pójść do perfumerii, czy też zamówić online. Kosmetyki premium zyskały swoją popularność, dzięki luksusowym składnikom oraz skuteczności. Tę skuteczność zapewniają im zaawansowane formuły opracowane w laboratoriach przy użyciu najnowszych technologii. 


Kosmetyki Olaplex - rewolucja wśród kosmetyków do włosów 

Wśród kosmetyków premium prym wiodą kosmetyki do włosów Olaplex. Można powiedzieć, że marka ta jako pierwsza zrewolucjonizowała  rynek kosmetyków do pielęgnacji włosów. Stało się to dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii odbudowującej mostki siarczkowe wewnątrz struktury włosa. Brzmi to trochę skomplikowanie, ale chodzi tutaj innymi słowy, oto iż kosmetyki te odbudowują zniszczenia włosów, jakie powstały po rozjaśnianiu czy po innej chemicznej interwencji w strukturę włosów. Mostki siarczkowe odpowiadają za to, że włosy są błyszczące i lejące. Wyglądają po prostu na mocne i zdrowe.  Odżywka i szampon Olaplex - zachwyt od pierwszego użycia

Z serii Olaplex mam w domu dwa kosmetyki: szampon do włosów(4) i odżywkę(5). Nie będzie żadnej niespodzianki, gdy tutaj napiszę, że ten duet zachwycił mnie od pierwszego użycia. Szampon do włosów jest bardzo gęsty, lepi się do rąk, ale przez to jest niesamowicie wydajny i cudownie myje włosy. Już przy spłukiwaniu włosów poczułam różnicę. Podczas spłukiwania włosy przelewały się przez palce niczym tafla. Odżywka do włosów jest zwieńczeniem mojej pielęgnacji w domu. Nakładam ją na włosy od połowy ucha i odczekuje około 10 minut, wysuszam włosy za pomocą suszarki i cieszę się pięknymi włosami, jak po wyjściu od fryzjera. Zwłaszcza, że moje włosy są rozjaśniane. Olaplex to dla mnie cudowny wynalazek do którego często wracam i opinie na jego temat nie są przesadzone.  

Szampon i odżywka to nie wszystko - zobacz duży wybór w perfumerii Sephora Bardzo duży wybór kosmetyków Olaplex znajdziemy w perfumerii Sephora. W bogatej ofercie artykułów do pielęgnacji włosów Sephora znajdziemy tylko tutaj kilka kosmetyków na wyłączność. Są to szampon(4), odżywka(5), system do pielęgnacji włosów(3), odbudowujący krem do stylizacji włosów(6) i maska regenerująca(8). Do kupienia pojedynczo lub też w fajnie skompletowanych zestawach. Jak widać Olaplex to synonim zaawansowanej pielęgnacji włosów, a jego produkty dostępne w Sephora to idealny wybór dla osób pragnących zadbać o zdrowie i wygląd swoich włosów.

Mieliście już styczność z marką Olaplex ? Jakie są Wasze wrażenia? A może chcielibyście przetestować tę serię? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!