Fenomen gumek INVISIBOBBLE- recenzja po dwóch latach używania

Kupiłam te gumki pod wpływem opinii na blogosferze. Przypuszczam, że gdybym spotkała je wcześniej w sklepie nie zwróciłabym  na nie w ogóle uwagi. Ot takie coś niepozorne. Z daleka w ogóle nie przypomina gumek do włosów jak już to raczej kabel telefoniczny lub jakieś bransoletki. Czytając opinie na blogosferze sporo dziewczyn sobie chwaliło te gumki, postanowiłam je sobie kupić. Mój wybór dwa lata temu padł wtedy na brązowe ze względu na słabą dostępność kolorów. O czym pisałam TUTAJ. Przedwczoraj kupiłam nowe, tym razem w kolorze czarnym.
.
dostepne w drogerii natura magiczna gumka do włosów
 Gumki INVISIBOBBLE.
Jak gumki sprawdziły się na moich włosach? 

Mam długie, gęste i dość ciężkie włosy. Bardzo często lubię je spinać, zwłaszcza wtedy gdy jest gorąco. Po spięciu włosów gumka trzyma włosy mocno, tak że spokojnie fryzura mogła wytrzymać cały dzień. Włosy nie rozsypują się, trzymają się bez konieczności ciągłego poprawiania. Gumka nie niszczy włosów, nie robią się zagięcia. Nie widać śladów jej używania. Spotkałam się jednak z opiniami wielu osób, które  narzekały, że gumki zostawiają zagięcia.U mnie czegoś takiego nie ma, może to dlatego, że moje włosy z natury są falowane. Najważniejszą i największą zaletą tych gumek jest to, że nie wyrywają włosów przy ściąganiu gumki z włosów. Ważne to zwłaszcza dla osób, którzy mają słabe i  wypadające włosy.

Jak z trwałością gumek? 

Używałam tych gumek przez okres dwóch lat. To dość długo, aby wyrobić sobie o nich zdanie.Użytkowałam je intensywnie i bardzo często, nie powiem, że codziennie, ale często. Przez ten okres gumki  przeszły wiele m.in były porywane przez moje koty do zabawy, były często i nadmiernie rozciągane.Aby wróciły do swojego pierwotnego stanu wystarczyło je zostawić, gdzieś na kilka dni, a gdy to nie pomagało to wrzucałam je do szklanki z gorącą wodą a one błyskawicznie wracały do swojego pierwotnego stanu. Gumki dalej mi służą i mam nadzieje, że jeszcze mi długo posłużą. Za jakiś czas sprawie sobie pewnie nowe w innym kolorze.


 A to alternatywne zastosowanie gumki, która wyglądem przypomina modną bransoletkę.

gumki króre nie ciagna włoów przy sciaganiu plastik kabelek
a gdy zajdzie tak potrzeba można nią bez problemu  spiąć włosy. Wygodnie i zawsze pod ręką.

Dostępność

Gumki są ciężko dostępne stacjonarnie. Rynek jest zalany podróbkami tych gumek. Tych gorszych i tych lepszych, jak np. te z Rossmanna, które do złudzenia są podobne do gumek INVISIBOBBLE. Mało się na nie nie nacięłam. Dobrze, że wyrobiłam sobie nawyk czytania opakowań.
Swoje pierwsze gumki kupiłam w drogerii HEBE. Drogerii HEBE nie ma już w moim mieście. Rozejrzałam się więc po konkurencjach  i natrafiłam na nie w Sephorze i  w drogerii Natura. Moje gumki kupiłam za 14,99. w drogerii Natura. Dalej brakuje mi tego, że gumki nie są sprzedawane w miksach. Zdaje sobie jednak sprawę, że to jest specjalny wybieg. 

 Znacie te gumki? Używacie? jaka jest wasza opinia? A  może macie jakieś inne ulubione?

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...