#czarnyprotest


Nie za aborcją, ale za obroną prawa kobiet i możliwością indywidualnego wyboru!..
Aborcja to Wielka trauma dla kobiety. Za hasłem prawo kobiety do wyboru kryje się ogromny smutek i samotność.Nikt nie wybiera aborcji , tak jak nie wybiera rodzaj lodów czy samochodu. Dla kobiety wybór aborcji jest jak wybór zwierzęcia schwytanego we wnyki, który decyduje raczej odgryźć sobie łapkę, niż pozostać w pułapce.

Ja osobiście nie jestem za aborcją na życzenie, bo aborcja nie może być zamiennikiem antykoncepcji. Ja jestem za wolnym wyborem kobiety.
 

4 komentarze:

 1. Dokładnie. Akceptuję wybór aborcji w trzech przypadkach. Jak ma nam się urodzić chore dziecko, ponieważ ciężko jest patrzeć na jego cierpienie i ból. W przypadku zagrożenia życia matki oraz w wyniku gwałtu. Bo jak wytłumaczyć 13-15 letniej dziewczynce, że została zgwałcona i jeszcze musi urodzić dziecko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie nic dodać nic ująć. Aborcja to bardzo ciężki temat. Trzeba być niewiarygodnie okrutnym, aby wepchnąć do jednego wora wszystkie kobiety i dzieci. W przypadku dramatu jaki nas spotka dodatkowo zostaniemy narażeni na przesłuchania prokuratora i policji.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Zgadzam się i dlatego każda kobieta powinna mieć możliwość wyboru.

   Usuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!