Nowość w świecie Le Petit Marseilias - żel pod prysznic dla mężczyzn mięta i cytrusy

Dzisiaj z samego rana obudził mnie kurier i wręczył mi przesyłkę, którą pokazywałam Wam już na moim Instagramie.  Spodziewalam się tej przesyłki, bo od dobrych kilku dni wiedziałam, że się załapałam do nowej kampanii Le petit Marselilias. Tym razem jest to kampania dla naszych mężczyzn. Wiec byłam pozytywnie zaskoczona, gdy w pudełku znalazłam jeszcze drugi produkt dla mnie...
Żel dla mężczyzn o zapachu : Mięta i cytrusy


To energetyzująca kompozycja ma moc, która skutecznie pobudzi umysł i ciało do życia. Mięta ostudzi skórę rozgrzaną gorącym letnim słońcem, a cytrusy sprawią, ze Twój mężczyzna otrzyma zastrzyk energii

Jak zapach cytrusów może wpłynąć na męski wizerunek?
Jeśli włosy i ciało mężczyzny pachną lekko i świeżo, będzie postrzegany jako dynamiczny i pełen pozytywnej mocy. Zatem jeśli chcesz , by twój ukochany codziennie roztaczał wokół siebie aurę zdecydowanej, męskiej energii, dobroczynne działanie mięty i cytrusów od Le Petit Marseiliais ucieszy was oboje.

Nowe żel pod prysznic dla mężczyzn, stworzone do codziennej pielęgnacji, skóry i włosów mężczyzny, łagodnie oczyszczają, sprawiając,ze skóra staje się nawilżona, a włosy urzekająco pachnące.


Drugim produktem, jaki dostałam w przesyłce był pielęgnujący żel pod prysznic odświeżenie z algami morskimi i minerałami morskimi. Ta seria jest mi dość dobrze znana.
W poprzedniej kampanii Le Petit Marseilias prezentowałam Wam na moim blogu nowości, jakie otrzymałam, (KLIK). Pielęgnujący krem do mycia nawilżanie i balsam do ciała odżywianie algi morskie i oligoelementy. W późniejszym czasie napisałam obszerną recenzje na temat tych produktów.  Do recenzji zapraszam was TUTAJ.
5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!