(PLOTKA) Nowa promocja na kolorówkę w Rossmannie po 10 Października 2017

Internet już huczy! Jak głosi najnowsza plotka. Najbardziej wyczekiwana przez wszystkich promocja na kolorówkę -49/55% w Rossmannie rozpocznie się najprawdopodobniej  już po 10 października.
Mam nadzieje,że ta odsłona promocji nie będzie tak dramatyczna i obędzie bez dantejskich scen, jak było podczas wiosennej odsłony tej  promocji na wiosnę, o czym pisałam TUTAJ

Pewnie niedługo poznamy bliższe szczegóły, Poprzednia promocja  z okazji debiutu aplikacji klubu Rossmann  była bez limitu i wszystko można było kupić za jednym razem. Co nie zawsze kończyło się dobrze (KLIK) .  Ja bardziej wolałam, gdy promocje na poszczególne działy, były osobno. Można było spokojnie podejść pod półki, powybierać i pooglądać przy półce całą kolorówkę, jaką się chciało. A Wy jak wolicie?


Planujecie coś kupić? Ja sama w tej edycji kupie raczej nie wiele. Zapasy mam spore. Ale pewnie, jak się bliżej przyjrzę szafom to pewnie coś znowu kupię. 

8 komentarzy:

 1. Ja właśnie chciałabym, aby wszystko było razem. W mojej drogerii i tak są kolejki, więc jest mi obojętne kiedy pójdę. A do miasta mam kawałek i nie będę miała okazji jeździć kilka razy ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może online będzie można tym razem kupic bez problemu kosmetyki... Zobaczymy

   Usuń
 2. fajnie wiedzieć wcześniej, że ma być promo, bo można się przygotować i np. wstrzymac sie z koniecznym zakupem te parę dni ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Szkoda przepłacać, a tak można kopić więcej :)

   Usuń
 3. Słyszałam już o tej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe wiadomość rozeszła się błyskawicznie :D

   Usuń
 4. Informacja robi się popularna. Pewnie znowu nie skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe Ja sama nie skorzystałam z obecnej i poprzedniej promocji. Z kolorówki pewnie coś wybiorę, ale nie chce za dużo kupować. Bo niedługo na śląsku będą targi kosmetyczne.

   Usuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!