Urlopowe denko

Aby nie wozić zbędnego bagażu na urlop planowałam wziąć tylko same miniatury lub ewentualnie kilka produktów pełnowymiarowych, które zamierzałam przelać do pojemniczków, aby pomniejszyć tak już za duży bagaż.  Planowałam je zużyć i od razu wyrzucić, aby nie wozić z powrotem pustych denek. Udało mi się zużyć trochę miniatur, a co dokładnie. Zapraszam na moje Urlopowe denko.

 

 • Płatki kosmetyczne Velvet- Płatki idą u mnie w ilości hurtowej. Kupując je kieruje się głównie ceną, okazją. tak jak tutaj. Opłacało mi się kupić w dwupaku. Płatki okazały się bardzo fajne, nie rozwarstwiały się i świetnie zmywały makijaż. Jeżeli ponownie trafi się fajna okazja to kupie ponownie. • Próbka balsamu Uriage- Za mało balsamu, aby ocenić działanie tego balsamu. Taka mała ilość nie zachęciła mnie w ogóle do zakupu. • Perfumy Bruno Banani o którym wspominałam podczas wyzwania w wakacyjnym poradniku urodowym. Świetny zapach na lato. Kto wie może jeszcze go kupię, albo dostane w prezencie. Na razie muszę zużyć zapasy.

 
 • Odżywka do włosów Isana z Granatem. Nic specjalnego.Odżywka jakich wiele.  Może to za mała ilość, aby ocenić tą odżywkę? Jak się trafi fajna promocja to kupię tą odżywkę w dużym opakowani u ocenie ja wtedy bardziej rzetelnie.
 • Serum na końcówki CHI.  Bardzo fajnie pomagało mi zabezpieczać końcówki. Mam jeszcze do przetestowanie trzy inne.I wtedy zdecyduje, który jest najlepszy i do którego serum naprawdę warto wracać.

 • Maseczka w płachcie BeautyFace inteligent skin therapy, którą dostałam za aktywność na portalu TrustedCosmetics. Niedługo wrzucę recenzje tej maseczki. Bardzo fajna i z chęcią sięgnę po inne maseczki tej firmy. • Efektima Cleryfing mask - Kupiłam w cenie na do widzenia w Rossmannie. Bardzo fajne. Niestety nie kupie ponownie, bo zostały już wycofane. • Farmona płatki pod oczy- Również dostałam za aktywność na portalu TrustedCosmetics. Idealne SOS przed jakimś wyjściem, ale także wtedy, gdy jesteśmy zmęczone, niewyspane. Więcej na temat płatków napisze w osobnej recenzji. Chętnie kupię, gdy nadarzy się fajna promocja.I to by było na tyle, jeżeli chodzi o moje zużycie na urlopie.  Wkrótce przyjdę do Was z podwójnym projektem denko za sierpień i wrzesień.

Znacie coś z mojego urlopowego denka? 6 komentarzy:

 1. Z Alterry miałam tylko szampony i je lubię, a płatków z tej firmy dawno nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Balsam Uriage - Ciebie nie zachęciła taka ilośc do zakupu, a mnie wystarczyła, żeby zniechęcić :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam tę odżywkę i lubię ją. To nic nadzwyczajnego, ale jest ok.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od Bruno Banani uwielbiam zapach "magic woman" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio rozwarstwiają mi się płatki z Biedronki, mimo że wcześniej były OK. Może następnym razem zwrócę uwagę na te.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!