Pudełko LOOKFANTASTIC marzec 2019

W listopadzie zamówiłam sobie kalendarz adwentowy LOOKFANTASTIC, który potem dzielnie otwierałam codziennie na moim Instagramie przez prawie cały grudzień. Spotkanie z marką LOOKFANTASTIC zachęciło mnie tak bardzo do poznania oferty marki. Czego efektem jest subskrypcja pudełka LOOKFANTASTIC. Koszt takiego pudelka to około 65 złotych. Przy subskrypcji na cały rok. Oczywiście bez kosztów dostawy kurierem.

Box co zawiera

Zacznę od tego, że pudełko było bardzo ciężkie i pierwsza moja myśl o Boże co tam jest w środku ;)
Po rozpakowaniu wyciągnęłam ulotkę z zawartością i angielską wersje magazynu ELLE. To ta gazeta była taka ciężka :)


co zawiera BOX ELLE wersja brytyjska


Fajny pomysł z dodaniem gazety do pudelka. Co prawda jest to wersja anglojęzyczna. Ale nie szkodzi. Jak dla mnie to idealna okazja, aby poćwiczyć angielski.


A teraz przechodzimy do zawartości: Morphe Highlighter co zawiera BOX rozświetlacz MORPHE

Rozświetlacz kolor SPARK. Miniatura 3g. Niby miniatura, a wydaje się być duży. Starczy na długo.

EOS Visibly Soft Smooth Sphere Pure Softness Lip Balmco zawiera BOX EOS


Balsam do ust o smaku truskawkowym. Balsamów do ust nigdy nie za wiele. Zwłaszcza, że ja mam tendencje do gubienia :(


Rituals The Ritual of Sakura Hand Balm


co zawiera BOX  krem rituals


Krem do rąk o zapachu kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Pojemność 70ml. Najbardziej pachnący kosmetyk w całym pudelku. Pachnie do tego stopnia, że przesiąkł tym zapachem magazyn Elle. Nie wiem czy ten krem będzie równie mocno pachnieć, jak się nim posmaruje. Niby fajnie, ale ja nie lubię tak intensywnie pachnących kosmetyków. Boli mnie później głowa...

MÁDARA SMART Anti-Pollution Charcoal and Mud Repair Maskco zawiera BOX Medera smartRegenerująca maska węgiel & błoto. Miniatura 12,5 ml. Ponoć maska ma być idealna dla skóry potrzebującej,regeneracji, poszarzałej,zanieczyszczonej cery z zapchanymi porami.


The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 Hydration Support Formula


co zawiera BOX  the ordinary kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy. Pojemność 30 ml.

Omorovicza Cleansing Foam


co zawiera BOX Omorowicza pianka do mycia twarzyPianka oczyszczająca. Miniatura. Pojemność 30ml. Pianka, która daje przyjemne uczucie oczyszczenia na początek i koniec dnia. Z produktem Omoroiwcza miałam już styczność w kalendarzu adwentowym LOOKFANTASTIC. Znalazłam wtedy krem do twarzy. Produkty Omorowicza słyną z bardzo wysokiej ceny. Koszt pełnowymiarowej pianki oczyszczającej to około 250 złotych na stronie LOOKFANTASTIC. Trzeba przyznać, że cena jest dość wysoka, zwłaszcza jak na produkt myjący. Dlatego z ciekawością przetestuje tą piankę. Cóż normalnie nie kupiłabym tak drogiej pianki do mycia twarzy. Zobaczę o co tyle ile hałasu :)


I tak prezentuje się zawartość marcowego pudełka. Nie ma podpowiedzi co będzie znajdować się w kolejnym kwietniowym pudełku.

Co do zawartości to bardzo mi się podoba, Wszystko jest do zużycia. Nic mi się nie zmarnuje :) 

Jedyne zastrzeżenie mam do czasu przesyłki. Gdy zamówiłam kalendarz adwentowy to przyszedł mi w ciągu trzech dni z Anglii. A teraz firma zmieniła firmę kurierką i paczka szła mi z Niemiec jakiś tydzień... Chyba miałam jakiegoś pecha, bo wysyłka była przed weekendem... Przesyłka gdzieś utkwiła nie wiadomo gdzie... Nie lubię tak czekać na przesyłkę...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!