Nowości marca / Vasco Nails / John Luis David / Inoar / Ziaja/ l'biotica

Marzec był dla mnie wyjątkowo ciężkim miesiącem. Niestety zmiana przepisów i inne zmiany, wymusiły na mnie całkowite poświęcenie się pracy. A już końcówka marca był dla mnie czysty armagedon, na dodatek kłopoty ze wzrokiem... nasiliły tylko wyjątkowo trudną sytuacje. Ale cieszę się,że w końcu marzec jest za mną.  I mogę się skupić na prowadzeniu bloga, jak i mojego Instagrama.  Jeżeli chodzi o marzec to moje kosmetyczne nowości były raczej skromne.

w marcu otrzymałam przesyłkę z lakierami marki Vasco Nails. Z kolekcji podstawowej

marki wybrałam 5 kolorów, a mianowicie: 014, 039, 055, 075 i 102.
Nowości od L'biotica maseczki w płachcie: oczyszczająca i rozświetlająca i serum do brwi active brow. Serum jest już w testach. niedługo pochwalę się rezultatem :)


 


Krem pod oczy z serii korean beauty marki Biotanique otrzymałam od portalu Ofeminin.

Moje pierwsze pudełko Lookfantastic dotarło do mnie z przygodami w marcu. Całą zawartość pokazywałam w poście zawartość marcowego pudełka Lookfantastic.  

Prezenty na okrągłe urodziny :) Wczoraj obchodziłam okrągłe urodziny. I z tej okazji dostałam kilka prezentów, w tym kosmetyki od moich koleżanek. Dostałam odżywkę do włosów farbowanych John Luis David. olejek arganowy Inoa. mydełko i serię z Ziaja antyoksydacja :)I to by było na tyle. Więcej zakupów nie pamiętam  :) A jak Wasze zakupy w marcu ?


19 kwietnia zaczyna się w Rossmannie słynna promocja piękny początek sezonu -55%. Pewnie sama się skuszę wtedy na zakupy. Powoli zaczynam sobie robić listę. Mam nadzieje,ze nie wydam tym razem za dużo pieniędzy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!